Камиони со церада IVECO EuroTech

Резултати пронајдени: 4

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Камиони со церада
 • Бренд (1)
  IVECO EuroTech
 • Модел (1)
 • Земја на продавачот
 • Цена, EUR
 • Година
 • Километража km
 • Конфигурација на оска
 • Емисиона класа
 • Гориво
 • Опции
 • За транспорт на
 • Бруто тежина, kg
 • Излезна моќност, hp
 • Менувач
Камион со церада Iveco Eurotech 240 - 190E24 - BOX 8m40 - MANUAL ZF - 19T - CLEAN FR TRUCK
20
Камион со церада
Iveco Eurotech 240 - 190E24 - BOX 8m40 - MANUAL ZF - 19T - CLEAN FR TRUCK
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 2001
Километража: 608569 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 245 hp
Корисна носивост: 9850 kg
Бруто тежина: 19000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 8ден
Камион со церада IVECO Eurotech 190E35,7 meter , with elevator-M
1
12
Камион со церада
IVECO Eurotech 190E35,7 meter , with elevator-M
Karo Truck
Полска
Година на производство: 2001
Километража: 740949 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 2
Излезна моќност: 344 hp
Корисна носивост: 9300 kg
Бруто тежина: 18000 kg
7 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 4мес 3ден
Камион со церада Iveco Eurotech 270 + Manual + Dhollandia Lift
20
Камион со церада
Iveco Eurotech 270 + Manual + Dhollandia Lift
Trucks Roosendaal
Холандија
Година на производство: 2003
Километража: 829888 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 270 hp
Корисна носивост: 12670 kg
Бруто тежина: 19000 kg
6 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 6мес 11ден
Камион со церада IVECO Eurotech 190.310 CURSOR, Manual, Steel /Air, EURO 2-M
1
20
Камион со церада
IVECO Eurotech 190.310 CURSOR, Manual, Steel /Air, EURO 2-M
Karo Truck
Полска
Година на производство: 1999
Километража: 952788 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 2
Излезна моќност: 305 hp
Корисна носивост: 9390 kg
Бруто тежина: 18000 kg
6 900  EUR
Онлајн: 11мес 23ден
Страница 1 од 1
Резултати пронајдени: 4
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.