Камиони со церада IVECO EuroCargo 90E


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
IVECO ML 90E18 Eurocargo 4x2 - камион со церада
 20
7 600 EUR
2010
517 659 km
4x2
176 hp
Корисна носивост: 4 510 kg
Бруто тежина: 9 000 kg

Онлајн: 4мес 2ден

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 20069

IVECO ML 90E18 Eurocargo 4x2 - камион со церада
 20
7 600 EUR
2010
517 659 km
4x2
176 hp
Корисна носивост: 4 510 kg
Бруто тежина: 9 000 kg

Онлајн: 4мес 2ден

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 20069

Iveco EUROCARGO ML 90E22, + trailer BG CA1 2013  - камион со церада
 20
7 900 EUR
Нето цена
2012
642 127 km
218 hp
Бруто тежина: 9 000 kg

Онлајн: 5мес 14ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.