Камиони со церада IVECO EuroCargo 80E


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco ML80E22, Manual, Euro 5, NL Truck, TOP!! - камион со церада
 20
7 750 EUR
Нето цена
2008
548 497 km
4x2
220 hp
Корисна носивост: 2 270 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 9ден

Wolfs Trucks B.V.

Холандија, Tilburg

Идентификација BXRF46

Iveco Eurocargo 80E190 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6 - камион со церада
 19
25 400 EUR
Нето цена
2017
68 825 km
4x2
190 hp
Корисна носивост: 2 075 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 1мес 3ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148722

IVECO EuroCargo 80E21 - камион со церада
 20
7 500 EUR
2005
146 767 km
206 hp
Бруто тежина: 8 000 kg

Онлајн: 2мес 27ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

Iveco Eurocargo 80E18 BB *Euro5/Pritsche+Plane/Manual  - камион со церада
 20
7 490 EUR
2007
87 000 km
177 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 4мес 24ден

Noor Automobile

Германија, Mühlheim am Main

Идентификација sul190 , 2519813

Iveco EUROCARGO ML 80 E18  - камион со церада
 19
3 500 EUR
Нето цена
2007
529 813 km
4x2
177 hp
Бруто тежина: 8 200 kg

Онлајн: 1год

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Iveco ML 80 E17, SLEEPING BODY  - камион со церада
 20
2 200 EUR
Нето цена
2004
933 065 km
170 hp
Бруто тежина: 8 490 kg

Онлајн: 1год 8мес

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Iveco ML 80 E17, SLEEPING BODY  - камион со церада
 20
2 200 EUR
Нето цена
2004
933 065 km
4x2
170 hp
Бруто тежина: 8 490 kg

Онлајн: 1год 8мес

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.