Камиони со церада IVECO EuroCargo 140E


Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco ML 140E22 Plane, LBW, E5, Manual - камион со церада
 15
10 900 EUR
Нето цена
649 383 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 540 kg
Бруто тежина: 14 200 kg

Онлајн: 4ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 576906

Iveco ML 140E22 Plane, LBW, E5, Manual - камион со церада
 15
10 900 EUR
Нето цена
591 594 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 465 kg
Бруто тежина: 14 200 kg

Онлајн: 4ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 576904

IVECO Eurocargo ML140E28/P EVI_C Euro6 Klima AHK ZV - камион со церада
 7
52 500 EUR
Нето цена
2017
64 701 km
4x2
278 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

IVECO OK TRUCKS Modugno

I

Италија, Modugno (BA)

Идентификација AL0999

IVECO Eurocargo ML140E28/P EVI_C Euro6 Klima AHK ZV - камион со церада
 7
50 000 EUR
Нето цена
2017
117 921 km
4x2
278 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Италија, Piacenza

Идентификација AL1101

IVECO Eurocargo ML140E28/P EVI_C Euro6 Klima AHK ZV - камион со церада
 7
52 000 EUR
Нето цена
2017
97 135 km
4x2
278 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Италија, Piacenza

Идентификација AL1108

IVECO Eurocargo ML140E28/P EVI_C Euro6 Klima AHK ZV - камион со церада
 7
52 000 EUR
Нето цена
2017
89 282 km
4x2
278 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Италија, Piacenza

Идентификација AL1104

IVECO Eurocargo ML140E28/P EVI_C Euro6 Klima AHK ZV - камион со церада
 15
53 000 EUR
Нето цена
2017
65 232 km
4x2
278 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 1мес 22ден

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Италија, Piacenza

Идентификација AL1060

Iveco Eurocargo 140E24 6 cylinders + manual + lift - камион со церада
 17
6 950 EUR
Нето цена
2007
820 664 km
240 hp
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 5мес 26ден

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 249068

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.