Камиони со церада IVECO EuroCargo 100E


0
Резултати пронајдени

Слични понуди

IVECO 150E23 4x2 - камион со церада
 20
Аукција
1999
468 656 km

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Iveco EUROCARGO 75E21, EURO 6  - камион со церада
 20
13 300 EUR
Нето цена
2015
678 167 km
4x2
207 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 3ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Iveco 120-250  - камион со церада
 17
25 950 EUR
Нето цена
2016
414 432 km
4x2
252 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4ден

IB Trading s.r.o.

Словачка, Komárno

Iveco ML 140E22 Plane, LBW, E5, Manual - камион со церада
 15
10 900 EUR
Нето цена
649 383 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 540 kg
Бруто тежина: 14 200 kg

Онлајн: 4ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 576906

Iveco ML 140E22 Plane, LBW, E5, Manual - камион со церада
 15
10 900 EUR
Нето цена
591 594 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 465 kg
Бруто тежина: 14 200 kg

Онлајн: 4ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 576904

Iveco EuroCargo 130E18 - камион со церада
 19
5 750 EUR
Нето цена
2003
195 000 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 6 000 kg
Бруто тежина: 13 000 kg

Онлајн: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001307

Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4  - камион со церада
 15
5 000 EUR
Нето цена
2010
577 200 km
4x2
219 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 5ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 21220-111

IVECO Daily 50 C 21 T BE szerelvény P+P + HF - камион со церада
 12
17 400 EUR
Нето цена
2014
427 767 km
201 hp

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO 70 C 21 Koffer + HF - камион со церада
 12
15 870 EUR
Нето цена
2014
99 300 km
201 hp
Бруто тежина: 7 450 kg

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO Eurocargo 80-210 P+P + HF - камион со церада
 15
24 780 EUR
Нето цена
2017
221 000 km
203 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO 70 C 17 Italszállító - камион со церада
 20
15 870 EUR
Нето цена
2010
128 249 km
167 hp
Бруто тежина: 7 000 kg

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

 Iveco - EUROCARGO 160E28 - камион со церада
 6
Прашајте за цена
2011
400 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E22 - камион со церада
 5
Прашајте за цена
2012
285 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E18 - камион со церада
 3
Прашајте за цена
2003
500 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 180EL28 - камион со церада
 5
Прашајте за цена
2010
342 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

IVECO IVECO OMAR Iveco Stralis 420 Iveco Stralis 420 - камион со церада
 20
Прашајте за цена
2004
150 000 km
6x2
Корисна носивост: 15 050 kg
Бруто тежина: 20 650 kg

Онлајн: 8ден

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

6

Италија, Chiusa di Pesio (CN)

Идентификација BRIV061

Iveco ML80E22, Manual, Euro 5, NL Truck, TOP!! - камион со церада
 20
7 750 EUR
Нето цена
2008
548 497 km
4x2
220 hp
Корисна носивост: 2 270 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 9ден

Wolfs Trucks B.V.

Холандија, Tilburg

Идентификација BXRF46

 Iveco - DAILY35C15 - камион со церада
 5
Прашајте за цена
2012
212 000 km

Онлајн: 11ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

Iveco Eurocargo 120E18 - камион со церада
 20
4 950 EUR
Нето цена
1997
429 000 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 5 500 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 13ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001233

Iveco EUROCARGO * WINDA * 18 EUROPALET * EURO 5 * 5400 KG ŁADOWNOŚĆ - камион со церада
 20
8 152.28 EUR
2010
670 000 km
250 hp
Корисна носивост: 5 400 kg
Бруто тежина: 11 999 kg

Онлајн: 14ден

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.