Камиони со церада IVECO EuroCargo


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
IVECO ML 90E18 Eurocargo 4x2 - камион со церада
 20
7 600 EUR
2010
517 659 km
4x2
176 hp
Корисна носивост: 4 510 kg
Бруто тежина: 9 000 kg

Онлајн: 4мес 2ден

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 20069

Iveco EUROCARGO 75E21, EURO 6  - камион со церада
 20
13 300 EUR
Нето цена
2015
678 167 km
4x2
207 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 3ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Iveco ML 140E22 Plane, LBW, E5, Manual - камион со церада
 15
10 900 EUR
Нето цена
649 383 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 540 kg
Бруто тежина: 14 200 kg

Онлајн: 4ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 576906

Iveco ML 140E22 Plane, LBW, E5, Manual - камион со церада
 15
10 900 EUR
Нето цена
591 594 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 465 kg
Бруто тежина: 14 200 kg

Онлајн: 4ден

MG Handel GmbH

10

Австрија, Hörsching

Идентификација 576904

Iveco EuroCargo 130E18 - камион со церада
 19
5 750 EUR
Нето цена
2003
195 000 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 6 000 kg
Бруто тежина: 13 000 kg

Онлајн: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001307

Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4  - камион со церада
 15
5 000 EUR
Нето цена
2010
577 200 km
4x2
219 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 5ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 21220-111

IVECO Eurocargo 80-210 P+P + HF - камион со церада
 15
24 780 EUR
Нето цена
2017
221 000 km
203 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

 Iveco - EUROCARGO 160E28 - камион со церада
 6
Прашајте за цена
2011
400 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E22 - камион со церада
 5
Прашајте за цена
2012
285 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E18 - камион со церада
 3
Прашајте за цена
2003
500 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 180EL28 - камион со церада
 5
Прашајте за цена
2010
342 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

Iveco ML80E22, Manual, Euro 5, NL Truck, TOP!! - камион со церада
 20
7 750 EUR
Нето цена
2008
548 497 km
4x2
220 hp
Корисна носивост: 2 270 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 9ден

Wolfs Trucks B.V.

Холандија, Tilburg

Идентификација BXRF46

Iveco Eurocargo 120E18 - камион со церада
 20
4 950 EUR
Нето цена
1997
429 000 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 5 500 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 13ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001233

Iveco EUROCARGO * WINDA * 18 EUROPALET * EURO 5 * 5400 KG ŁADOWNOŚĆ - камион со церада
 20
8 152.28 EUR
2010
670 000 km
250 hp
Корисна носивост: 5 400 kg
Бруто тежина: 11 999 kg

Онлајн: 14ден

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

IVECO Eurocargo 120 E 18 P+P HF - камион со церада
 12
6 961 EUR
Нето цена
2006
300 000 km
180 hp

Онлајн: 17ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO ML120E28 4x2 - камион со церада
 20
20 900 EUR
Нето цена
2013
400 000 km
4x2
276 hp
Корисна носивост: 5 190 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 21I087

Iveco Eurocargo 80E190 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6 - камион со церада
 19
25 400 EUR
Нето цена
2017
68 825 km
4x2
190 hp
Корисна носивост: 2 075 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 1мес 3ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148722

Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5 - камион со церада
 20
14 500 EUR
Нето цена
2014
626 667 km
4x2
Корисна носивост: 3 790 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC23258

IVECO EUROCARGO 190 E L28 P+P+HF - камион со церада
 7
11 830 EUR
Нето цена
2007
631 000 km
276 hp

Онлајн: 1мес 6ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO Eurocargo 190 L 28 - камион со церада
 12
12 390 EUR
Нето цена
2008
846 014 km
4x2
276 hp

Онлајн: 1мес 6ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

IVECO Eurocargo ML 120 EL 18 - камион со церада
 9
8 354 EUR
Нето цена
2011
560 000 km
179 hp

Онлајн: 1мес 6ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.