Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25

Онлајн: 5мес 5ден

Бренд IVECO
Модел Iveco - EUROCARGO 180E25
Година на производство 2007
Километража 500 000 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Телефон +394585...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
  • менувач: рачен
Опрема
  • заден лифт

Продавач
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Италија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
19:29
Лица за контакт
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28
Iveco - EUROCARGO 160E28
2011, 400 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28, 2011
Камион со церада Iveco - DAILY 35C13
Iveco - DAILY 35C13
2012, 200 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY 35C13, 2012
Камион со церада Iveco - DAILY35C15
Iveco - DAILY35C15
2012, 212 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY35C15, 2012
Камион со церада Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5
Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5
2014, 671 482 km, 4x2
Белгија, Hooglede
14 500 EUR
Камион со церада Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5, 2014
Камион со церада Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5
Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5
2014, 626 667 km, 4x2
Белгија, Hooglede
14 500 EUR
Камион со церада Iveco EuroCargo 120e25 Euro 5, 2014
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML 80 E18
Iveco EUROCARGO ML 80 E18
2007, 529 813 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Praha
3 500 EUR
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML 80 E18, 2007
Камион со церада Iveco 75E18 EUROCARGO gearbox broken
Iveco 75E18 EUROCARGO gearbox broken
2007, 210 528 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
1 900 EUR
Камион со церада Iveco 75E18 EUROCARGO gearbox broken, 2007
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT
Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT
2007, 357 706 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Praha
5 900 EUR
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.