Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28

32 000 EUR

ТипКамион со церада
Година2011
ЗемјаИталија
Телефон+394585209......
Онлајн: 2мес 10ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендIVECO
МоделIveco - EUROCARGO 160E28
Година на производство2011
Километража400000 km
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 5
Гориводизел
Менувачрачен
Опрема
Заден лифт

Опис

IVECO EUROCARGO 160 E 28 EURO 5 ANNO 2011 KM 400000 9 MARCE, CLIMA , CASSONE IDEALE PER TRASPORTO FIORI CON WEBASTO PER SCALDARE ALL'INTERNO DELLA CASSA MISURE UTILI CASSA 9,65 M X 2,45 M X H 2,70 MACCHINA IN OTTIMO STATO.

Побарајте подетални информации

Продавач

PREVIERO AUTOCARRI SRL

PREVIERO AUTOCARRI SRL

+394585209...
Italy, VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR
Локално време на дилерот — 04:42

Лица за контакт

ANDREA

ANDREA

+393405735...

Walter

Walter

+39 337473...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.