Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22

Онлајн: 3мес 22ден

Бренд IVECO
Модел Iveco - EUROCARGO 120E22
Година на производство 2012
Километража 285 000 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Телефон +394585...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
  • менувач: рачен
Опрема
  • заден лифт
24500 EUR
24 500
EUR
  • 1 509 599 MKD
  • 29 811 USD

Продавач
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Италија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
13:22
Лица за контакт
24 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со церада Mercedes-Benz AXOR 1829
Mercedes-Benz AXOR 1829
2012, 378 000 km, Дизел
Полска, Tarczyn
24 906 EUR
Камион со церада Mercedes-Benz AXOR 1829, 2012
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2011, 655 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
24 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
22 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Италија, Castel D'azzano
7 500 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28
Iveco - EUROCARGO 160E28
2011, 400 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
32 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25
Iveco - EUROCARGO 180E25
2007, 500 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
25 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25, 2007
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
31 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Камион со церада IVECO DAILY 35C13
IVECO DAILY 35C13
2012, 200 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
19 000 EUR
Камион со церада IVECO DAILY 35C13, 2012
Камион со церада Iveco - DAILY 35C13
Iveco - DAILY 35C13
2012, 200 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
19 000 EUR
Камион со церада Iveco - DAILY 35C13, 2012
Камион со церада Iveco 120E22 EUROCARGO
Iveco 120E22 EUROCARGO
2011, 795 164 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
10 950 EUR
Камион со церада Iveco 120E22 EUROCARGO, 2011
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML120E22
Iveco EUROCARGO ML120E22
2008, 1 269 458 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Praha
5 400 EUR
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML120E22, 2008
Камион со церада IVECO 80E22 Eurocargo
IVECO 80E22 Eurocargo
2012, 505 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Швајцарија, Rafz
Камион со церада IVECO 80E22 Eurocargo, 2012
Камион со церада Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
2010, 577 200 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Nové Strašecí
5 100 EUR
Камион со церада Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.