Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Камион со церада Iveco 120E22 EUROCARGO
Iveco 120E22 EUROCARGO
2011, 795 164 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
10 950 EUR
Камион со церада Iveco 120E22 EUROCARGO, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML120E22
Iveco EUROCARGO ML120E22
2008, 1 269 458 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Praha
4 700 EUR
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML120E22, 2008
Камион со церада Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
2010, 577 200 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Nové Strašecí
5 000 EUR
Камион со церада Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4, 2010
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT
Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT
2007, 357 706 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Praha
5 900 EUR
Камион со церада Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT, 2007
Камион со церада Iveco Eurocargo 120E19
Iveco Eurocargo 120E19
2016, 285 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Nové Strašecí
35 800 EUR
Камион со церада Iveco Eurocargo 120E19, 2016
Камион со церада Iveco Eurocargo 120E18
Iveco Eurocargo 120E18
1997, 429 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Lamswaarde
4 950 EUR
Камион со церада Iveco Eurocargo 120E18, 1997
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Камион со церада IVECO 80E22 Eurocargo
IVECO 80E22 Eurocargo
2012, 505 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Швајцарија, Rafz
Камион со церада IVECO 80E22 Eurocargo, 2012
Камион со церада Iveco Eurocargo ML120E22/P Pritsche/Plane + LBW
Iveco Eurocargo ML120E22/P Pritsche/Plane + LBW
2020, 500 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
59 890 EUR
Камион со церада Iveco Eurocargo ML120E22/P Pritsche/Plane + LBW, 2020
Камион со церада IVECO Eurocargo ML 120 EL 18
IVECO Eurocargo ML 120 EL 18
2011, 560 000 km, Дизел, 2-оски
Унгарија, Kalocsa
8 354 EUR
Камион со церада IVECO Eurocargo ML 120 EL 18, 2011

Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22

Бренд IVECO
Модел Iveco - EUROCARGO 120E22
Година на производство 2011
Километража 655 000 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
  • менувач: автоматски
Опрема
  • заден лифт
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.