Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22

Онлајн: 14ден

Бренд IVECO
Модел Iveco - EUROCARGO 120E22
Година на производство 2011
Километража 655 000 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Телефон +394585...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
  • менувач: автоматски
Опрема
  • заден лифт

Продавач
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Италија
Локално време на дилерот
08:42
Лица за контакт
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28
Iveco - EUROCARGO 160E28
2011, 400 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25
Iveco - EUROCARGO 180E25
2007, 500 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25, 2007
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Камион со церада Iveco - 109.14
Iveco - 109.14
1991, 69 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - 109.14, 1991
Камион со церада Iveco - DAILY 35C13
Iveco - DAILY 35C13
2012, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY 35C13, 2012
Камион со церада Iveco - DAILY 60C15
Iveco - DAILY 60C15
2010, 400 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY 60C15, 2010
Камион со церада Iveco - DAILY35C15
Iveco - DAILY35C15
2012, 212 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY35C15, 2012
Камион со церада Iveco - DAILY35C15
Iveco - DAILY35C15
2014, 220 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY35C15, 2014
Камион со церада Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
2010, 577 200 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република
5 700 EUR
Камион со церада Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.