Хм, се чини ставка продадена

Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18

камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18

Контактирајте го продавачот

Privacy policy
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендIVECO
МоделIveco - EUROCARGO 120E18
Година на производство2003
Километража500000 km
Опрема
Заден лифт

Опис

IVECO EUROCARGO 120E18 KM 500000 ANNO 2003 CAMBIO E FRIZIONE NUOVI CASSA DA 8 METRI SPONDA CARICATRICE, MACCHINA IN OTTIMO STATO.

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.