Камион со церада Iveco - DAILY35C15

Онлајн: 4ден

Бренд IVECO
Година на производство 2014
Километража 220 000 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Телефон +394585...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
Опрема
  • заден лифт
19000 EUR
19 000
EUR
  • 1 168 217 MKD
  • 23 094 USD

Продавач
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Италија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
08:24
Лица за контакт
19 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
31 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Италија, Castel D'azzano
7 500 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2011, 655 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
24 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
24 500 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28
Iveco - EUROCARGO 160E28
2011, 400 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
32 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25
Iveco - EUROCARGO 180E25
2007, 500 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
25 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25, 2007
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
22 000 EUR
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Камион со церада IVECO DAILY 35-170 P+P
IVECO DAILY 35-170 P+P
2016, 200 187 km, Дизел
Унгарија, Kalocsa
17 910 EUR
Камион со церада IVECO DAILY 35-170 P+P, 2016
Камион со церада IVECO DAILY 50 C 17 Rolós Ponyvás+HF
IVECO DAILY 50 C 17 Rolós Ponyvás+HF
2015, 167 722 km
Унгарија, Kalocsa
18 050 EUR
Камион со церада IVECO DAILY 50 C 17 Rolós Ponyvás+HF, 2015
Камион со церада Iveco ML 75 E 15
Iveco ML 75 E 15
2002, 503 817 km, Дизел
Чешка република, Třebechovice pod Orebem
1 485 EUR
Камион со церада Iveco ML 75 E 15, 2002
Камион со церада Iveco ML 75 E 15, HYDRALIC LIFT
Iveco ML 75 E 15, HYDRALIC LIFT
2004, 570 155 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Praha
2 000 EUR
Камион со церада Iveco ML 75 E 15, HYDRALIC LIFT, 2004
Камион со церада Iveco ML 75 E 15, HYDRAULIC LIFT
Iveco ML 75 E 15, HYDRAULIC LIFT
2004, 570 155 km, Дизел
Чешка република, Praha
2 000 EUR
Камион со церада Iveco ML 75 E 15, HYDRAULIC LIFT, 2004

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.