Камион со церада Iveco - DAILY 35C13

Онлајн: 1мес 15ден

Бренд IVECO
Година на производство 2012
Километража 200 000 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Телефон +394585...
Опрема
  • заден лифт

Продавач
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Италија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
23:25
Лица за контакт
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион со церада Iveco - DAILY35C15
Iveco - DAILY35C15
2014, 220 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - DAILY35C15, 2014
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2011, 655 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E22, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28
Iveco - EUROCARGO 160E28
2011, 400 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 160E28, 2011
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25
Iveco - EUROCARGO 180E25
2007, 500 000 km, Дизел
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 180E25, 2007
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Италија, Castel D'azzano
Камион со церада Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Камион со церада IVECO DAILY 35-170 P+P
IVECO DAILY 35-170 P+P
2016, 200 187 km, Дизел
Унгарија, Kalocsa
17 860 EUR
Камион со церада IVECO DAILY 35-170 P+P, 2016
Камион со церада IVECO 80E22 Eurocargo
IVECO 80E22 Eurocargo
2012, 505 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Швајцарија, Rafz
Камион со церада IVECO 80E22 Eurocargo, 2012
Камион со церада Iveco STRALIS AS 260S42
Iveco STRALIS AS 260S42
2012, 932 000 km, Дизел
Чешка република, Třebechovice pod Orebem
16 163 EUR
Камион со церада Iveco STRALIS AS 260S42, 2012
Камион со церада IVECO 70 C 15 Rolós Ponyvás+HF
IVECO 70 C 15 Rolós Ponyvás+HF
2016, 81 150 km, Дизел, 2-оски
Унгарија, Kalocsa
30 740 EUR
Камион со церада IVECO 70 C 15 Rolós Ponyvás+HF, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.