Камиони со церада


   Страница 1 од 34 1/34   
Сортирај според:
Резултати по страница:
IVECO ML120E28 4x2 - камион со церада
20 900 EUR
Нето цена
Mercedes-Benz Atego ATEGO 1224 L - камион со церада
 10
42 900 EUR
Нето цена
2016
195 641 km
4x2
237 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес 6ден

TruckStore Piacenza

10 M

Италија, Piacenza

Идентификација 113007S6931

Mercedes-Benz Actros 2541 6x2 + Palfinger kraan - камион со церада
 20
85 000 EUR
Нето цена
2012
649 774 km
6x2
410 hp
Корисна носивост: 8 320 kg
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 21/061

Scania P 230 + EURO 4 + LIFT + 8.20 METER BOX - камион со церада
 20
10 750 EUR
Нето цена
2008
931 624 km
4x2
230 hp
Корисна носивост: 10 065 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2час 1мин

V.O.F. WORLD WIDE TRUCK TRADING

Холандија, Roosendaal

Идентификација 192671

Mercedes-Benz Atego 1223 Atego 1223 (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / EURO 2) - камион со церада
 16
5 500 EUR
Нето цена
2000
928 000 km
4x2
230 hp

Онлајн: 9час 49мин

Elro Trucks Belgium N.V.

10

Белгија, Bree

Идентификација 18345

Volvo FL 6 250 - камион со церада
 9
6 000 EUR
Нето цена
2004
655 000 km
4x2

Онлајн: 9час 55мин

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 426002

Mercedes-Benz Atego 1017 Atego 1017 (MANUAL GEARBOX / STEEL SUSP.) - камион со церада
 10
5 250 EUR
Нето цена
1998
485 000 km
4x2
170 hp

Онлајн: 9час 57мин

Elro Trucks Belgium N.V.

10

Белгија, Bree

Идентификација 18419

MAN TGX 26.400 6X2-2LL EURO 5  - камион со церада
 16
17 900 EUR
2013
514 369 km
6x2
400 hp
Корисна носивост: 14 835 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 14час 33мин

TRANSBERG OU

Естонија, Estland, PAIDE

MAN TGX 26.440 XLX , E6 , 6X2 , MEGA , 19 EPAL , RSAS system - камион со церада
 20
19 040 EUR
Нето цена
2015
1 000 000 km
6x2
432 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 15час

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MAN TGM 12.250 4X2 BL Euro 6 + ANH  - камион со церада
 18
49 800 EUR
Нето цена
2018
248 000 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 16час 36мин

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

MERCEDES-BENZ Atego 818 LS - камион со церада
 10
18 500 EUR
Вклучувајќи и ДДВ 21%
2005
319 000 km
4x2
180 hp

Онлајн: 1ден

CONCESIONARIOS DEL SUR, S.A.

Шпанија, Autovía A-92, km 5.5, 41500, Alcalá de Guadaíra, Sevilla, Spain

Volvo FH 400 - камион со церада
 12
8 250 EUR
Нето цена
2007
1 200 000 km
4x2

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 450655

Scania G320 Euro6 Klima Retarder MEGA Jumbo AHK  - камион со церада
 14
21 499 EUR
Нето цена
2014
801 210 km
4x2
320 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

AutoStratis

12

Германија, Nürnberg

Идентификација 194

Renault D12.240, 20 PALETTEN  - камион со церада
 20
21 550 EUR
Нето цена
2014
514 546 km
4x2
241 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1ден

Dvorak-Trucks GmbH

6

Чешка република, Velké Mezirici

IVECO 150E23 4x2 - камион со церада
 20
Аукција
1999
468 656 km

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

DAF XF 105.460 4X2 MANUAL RETARDER + HYDRAULIC FLOOR  - камион со церада
 15
21 950 EUR
Нето цена
2012
1 091 502 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

 2010 Isuzu N75.150 - камион со церада
 2
Аукција
2010
380 000 km

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140266983

DAF LF 45 .180 + Euro 5 + DHOLLANDIA LIFT - камион со церада
 20
13 950 EUR
Нето цена
2010
381 670 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 5 690 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2ден

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 355957

Renault Premium 380 6X2 DXI Lift+Lenkachse Ladebordwand Euro 5 - камион со церада
 20
19 400 EUR
Нето цена
2009
393 017 km
6x2
380 hp
Корисна носивост: 17 951 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148078

MAN TGA 18.480 4X2 PriTarder Fahrschule LBW Manual Standklima - камион со церада
 18
13 400 EUR
Нето цена
2007
779 817 km
4x2
480 hp
Корисна носивост: 8 005 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146894

Mercedes-Benz Atego 818 4X2 Automatic Ladebordwand Euro 6 ClassicSpace - камион со церада
 20
22 800 EUR
Нето цена
2015
242 709 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 2 000 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146621

Mercedes-Benz Atego 818 4X2 Ladebordwand Euro 6 ClassicSpace - камион со церада
 20
22 800 EUR
Нето цена
2015
253 409 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 2 000 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146620

Mercedes-Benz Atego 818 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6 ClassicSpace - камион со церада
 19
22 800 EUR
Нето цена
2015
260 124 km
4x2
180 hp
Корисна носивост: 2 000 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146619

1 2 3 34   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.