Камиони со церада

Резултати пронајдени: 634

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Камиони со церада
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Километража km
 • Конфигурација на оска
 • Емисиона класа
 • Гориво
 • Опции
 • За транспорт на
 • Бруто тежина, kg
 • Излезна моќност, hp
 • Менувач
Камион со церада Man MAN TGA 25-310 ch - 26 T - 6x2 - Savoyarde et Hayon 1.5 T
8
Камион со церада
Man MAN TGA 25-310 ch - 26 T - 6x2 - Savoyarde et Hayon 1.5 T
MYTRUCK FRANCE
Франција
Година на производство: 2001
Километража: 550000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 310 hp
Бруто тежина: 26000 kg
12 000  EUR
Онлајн: 2ден
Камион со церада MAN TGL 12.240 4X2 BL 4x2
20
Камион со церада
MAN TGL 12.240 4X2 BL 4x2
AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.
Чешка република
Година на производство: 2008
Километража: 1099856 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 235 hp
Корисна носивост: 5617 kg
Бруто тежина: 11990 kg
7 499  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион со церада Saurer MAN Saurer 6 DM 4x4 Winde Army Militär
12
Камион со церада
Saurer MAN Saurer 6 DM 4x4 Winde Army Militär
Issleib-Nutzfahrzeuge
Германија
Година на производство: 1984
Километража: 144000 km
Конфигурација на оска: 4x4
Излезна моќност: 250 hp
23 900  EUR
Онлајн: 6мес 5ден
Камион со церада, камион со кран Mercedes-Benz Actros 2541 6x2 + Palfinger kraan
20
Камион со церада, камион со кран
Mercedes-Benz Actros 2541 6x2 + Palfinger kraan
Auto Viger
Белгија
Година на производство: 2012
Километража: 649774 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 410 hp
Корисна носивост: 8320 kg
Бруто тежина: 25000 kg
85 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Камион со церада Iveco Eurocargo 120E18
1
20
Камион со церада
Iveco Eurocargo 120E18
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1997
Километража: 429000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 2
Излезна моќност: 180 hp
Корисна носивост: 5500 kg
Бруто тежина: 12000 kg
4 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 48мин
Камион со церада Iveco EuroCargo 130E18
1
19
Камион со церада
Iveco EuroCargo 130E18
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2003
Километража: 195000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 180 hp
Корисна носивост: 6000 kg
Бруто тежина: 13000 kg
5 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 50мин
Камион со церада Scania R520 HL V8 6x2*4HNB - RETARDER - FULL AIR - ACC - LEATHER SEATS - XENON - SLIDING CURTAINS/ROOF - TOP CONDITION -
10
Камион со церада
Scania R520 HL V8 6x2*4HNB - RETARDER - FULL AIR - ACC - LEATHER SEATS - XENON - SLIDING CURTAINS/ROOF - TOP CONDITION -
BaCo Trucks & Trading B.V.
Холандија
Година на производство: 2014
Километража: 496000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 520 hp
54 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 17час 4мин
Камион со церада SCANIA P 280 B4X2NA Pritsche Schiebeplane NUR 90TKM TOP
15
Камион со церада
SCANIA P 280 B4X2NA Pritsche Schiebeplane NUR 90TKM TOP
Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg
Германија
Година на производство: 2018
Километража: 92264 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 279 hp
Корисна носивост: 9088 kg
Бруто тежина: 18000 kg
73 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 18час 13мин
Камион со церада Mercedes-Benz Actros 2551
6
Камион со церада
Mercedes-Benz Actros 2551
Kauppilan Autohajottamo Oy
Финска
Година на производство: 2013
Километража: 870000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 502 hp
Корисна носивост: 15980 kg
Бруто тежина: 28000 kg
35 500  EUR
Онлајн: 18час 43мин
Камион со церада Scania R 500
7
Камион со церада
Scania R 500
Kauppilan Autohajottamo Oy
Финска
Година на производство: 2008
Километража: 1182000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Излезна моќност: 493 hp
Корисна носивост: 14400 kg
Бруто тежина: 28000 kg
14 900  EUR
Онлајн: 18час 46мин
Камион со церада RENAULT Midliner M140.13 left hand drive 6 cylinder 13 ton full springs
1
20
Камион со церада
RENAULT Midliner M140.13 left hand drive 6 cylinder 13 ton full springs
Britannia Export Consultants Limited
Португалија
Година на производство: 1991
Километража: 234502 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 138 hp
Корисна носивост: 7780 kg
Бруто тежина: 13000 kg
4 500  EUR
Онлајн: 1ден
Камион со церада Mercedes-Benz Atego 1221 / Ladebordwand / Rückfahrkamera
20
Камион со церада
Mercedes-Benz Atego 1221 / Ladebordwand / Rückfahrkamera
Salzgitter Eurologistik GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 377006 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 231 hp
Бруто тежина: 11990 kg
21 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Камион со церада MAN TGM 18.340 4x2 BL Schiebeplane Edscha LBW
4
Камион со церада
MAN TGM 18.340 4x2 BL Schiebeplane Edscha LBW
WS Trucks GmbH
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 153700 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 340 hp
Бруто тежина: 18000 kg
62 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Камион со церада MAN TGM 18.340 4x2 BL Schiebeplane Edscha LBW
4
Камион со церада
MAN TGM 18.340 4x2 BL Schiebeplane Edscha LBW
WS Trucks GmbH
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 153700 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 340 hp
Бруто тежина: 18000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Камион со церада MAN TGM 14.250 BL Pritsche6,80m,2,85m.hoch/LBW/AHK
19
Камион со церада
MAN TGM 14.250 BL Pritsche6,80m,2,85m.hoch/LBW/AHK
Bauer GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 195266 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 250 hp
Бруто тежина: 14400 kg
35 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Камион со церада MAN TGM 12.250 BL Pritsche6,80m,2,85m.hoch/LBW/AHK
19
Камион со церада
MAN TGM 12.250 BL Pritsche6,80m,2,85m.hoch/LBW/AHK
Bauer GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 195266 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 250 hp
Бруто тежина: 11990 kg
32 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Камион со церада Scania P280 B 6x2*4 Higi Line P280 B 6x2*4 Higi Line
15
Камион со церада
Scania P280 B 6x2*4 Higi Line P280 B 6x2*4 Higi Line
BRAAM TRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Километража: 999998 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 280 hp
Корисна носивост: 15225 kg
Бруто тежина: 26500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Камион со церада MAN TGL 12.240 4X2 BL 4x2
20
Камион со церада
MAN TGL 12.240 4X2 BL 4x2
AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.
Чешка република
Година на производство: 2008
Километража: 1099856 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 235 hp
Корисна носивост: 5617 kg
Бруто тежина: 11990 kg
7 499  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион со церада Mercedes-Benz Atego 1221 / Ladebordwand / Rückfahrkamera
20
Камион со церада
Mercedes-Benz Atego 1221 / Ladebordwand / Rückfahrkamera
Salzgitter Eurologistik GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 376964 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 231 hp
Бруто тежина: 12000 kg
21 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион со церада Mercedes-Benz Atego 816 K Seminew flatbed truck 156hp
12
Камион со церада
Mercedes-Benz Atego 816 K Seminew flatbed truck 156hp
LIQUIDATION WORLD, S.L.
Шпанија
Година на производство: 2015
Километража: 40000 km
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 154 hp
Корисна носивост: 3090 kg
29 890  EUR
Онлајн: 2ден
Камион со церада MAN TGM 18.340 LL Pritsche 7,24m L-Haus E5 EEV Klima
20
Камион со церада
MAN TGM 18.340 LL Pritsche 7,24m L-Haus E5 EEV Klima
Kuchnia Nutzfahrzeuge
Германија
Година на производство: 2013
Километража: 491000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 340 hp
Бруто тежина: 18000 kg
27 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион со церада Scania R580 V8 Euro 6, Retarder, Combination, Truckcenter Apeldoorn
1
15
Камион со церада
Scania R580 V8 Euro 6, Retarder, Combination, Truckcenter Apeldoorn
Truckcenter Apeldoorn
Холандија
Година на производство: 2014
Километража: 835500 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 580 hp
Бруто тежина: 28000 kg
56 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион со церада MAN TGL 12.180 EURO 6 CURTAINSIDE
8
Камион со церада
MAN TGL 12.180 EURO 6 CURTAINSIDE
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
Година на производство: 2013
Километража: 626000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 179 hp
Корисна носивост: 6245 kg
Бруто тежина: 11990 kg
14 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Камион со церада Volvo FH 500 6x2, EURO 5 EEV, Jumbo, Mega, Combi
11
Камион со церада
Volvo FH 500 6x2, EURO 5 EEV, Jumbo, Mega, Combi
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2013
Километража: 1024000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 500 hp
Корисна носивост: 14780 kg
Бруто тежина: 26000 kg
25 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Страница 1 од 32
Резултати пронајдени: 634
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.