Слични понуди

Камион сандучар Volvo FL 250.16
Volvo FL 250.16
2017, 281 598 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
36 900 EUR
Камион сандучар Volvo FL 250.16, 2017
Камион сандучар Volvo FL 250.16
Volvo FL 250.16
2017, 358 177 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
36 900 EUR
Камион сандучар Volvo FL 250.16, 2017
Камион сандучар Volvo FL 250 4X2 Ladebordwand Euro 6
Volvo FL 250 4X2 Ladebordwand Euro 6
2014, 408 374 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
20 900 EUR
Камион сандучар Volvo FL 250 4X2 Ladebordwand Euro 6, 2014
Камион сандучар VOLVO FL615 250 4X2
VOLVO FL615 250 4X2
2006, 419 224 km, 4x2, 2-оски
Шведска, Trelleborg
4 753 EUR
Камион сандучар VOLVO FL615 250 4X2, 2006
Камион сандучар MAN TGL 12.250 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
MAN TGL 12.250 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
2018, 95 560 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-22113 Hamburg
45 900 EUR
Камион сандучар MAN TGL 12.250 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima, 2018
Камион сандучар MAN TGL 12.250 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
MAN TGL 12.250 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
2018, 65 659 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-22113 Hamburg
46 500 EUR
Камион сандучар MAN TGL 12.250 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima, 2018
Камион сандучар Volvo Volvo FL220 4x2 EURO 6 BOX
Volvo Volvo FL220 4x2 EURO 6 BOX
2015, 331 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Willebroek
29 950 EUR
Камион сандучар Volvo Volvo FL220 4x2 EURO 6 BOX, 2015
Камион сандучар Volvo FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb
Volvo FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb
2002, 305 917 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Göttingen
6 900 EUR
Камион сандучар Volvo FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb, 2002
Камион сандучар Volvo FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb
Volvo FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb
2003, 292 379 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Göttingen
6 900 EUR
Камион сандучар Volvo FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb, 2003
Камион сандучар MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
2017, 18 381 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-22113 Hamburg
36 500 EUR
Камион сандучар MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima, 2017
Камион сандучар MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
2017, 65 045 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-22113 Hamburg
35 200 EUR
Камион сандучар MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima, 2017
Камион сандучар MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima
2017, 58 700 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-22113 Hamburg
35 200 EUR
Камион сандучар MAN TGL 8.190 4X2 BL, Euro 6, Koffer, LBW, AHK, Klima, 2017

Камион сандучар Volvo FL250 4x2/LBW/16T/Klima/Kamera/Euro6

Бренд VOLVO
Модел FL
Година на производство 2017
Километража 357 159 km
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Hamburg
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 7 698 cc
 • излезна моќност: 256 hp (190 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: дневна кабина
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
Опрема
 • заден лифт
Доплнително
 • сервисна книга
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион сандучар Volvo FL250 4x2/LBW/16T/Klima/Kamera/Euro6

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион сандучар Volvo FL250 4x2/LBW/16T/Klima/Kamera/Euro6

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.