Камион сандучар IVECO EUROCARGO 160E22

picture_as_pdf

29 000 EUR

Тип

Камион сандучар

Година

2014

Земја

Италија

Телефон

+394585209......

Објавено: 1мес 27ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендIVECO
МоделEUROCARGO 160E22
Година на производство2014
Километража20000 km
Состојбаодлична
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 5
Гориводизел
Опрема
Заден лифт
Опис

EUROCARGO 160E22 ANNO 2014 EURO 5 KM 498000 MOTORE NUOVO ORIGINALE IVECO 20000 KM CASSA 7,15 METRI X 2,55 METRI X 2,55 METRI SPONDA CARICATRICE DHOLLANDIA 20 QLI.

POSSIBILITA' DI MONTARE CASSONE CENTINATO CON CENTINA ALZA E ABBASSA ELETTRONICA AL PREZZO DI 35000 EURO PIU' IVA.

Побарајте подетални информации
Продавач

PREVIERO AUTOCARRI SRL

PREVIERO AUTOCARRI SRL

location_on

Italy, VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR

phone_iphone
language

www.previeroautocarri.com

access_time

Локално време на дилерот — 22:10

Лица за контакт
ANDREA

ANDREA

+393405735...

Walter

Walter

+39 337473...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit PREVIERO AUTOCARRI SRL

t1 test unit Камион

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.