Користени и нови Камиони сандучари за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
1 / 94
IVECO Eurocargo 190-320 E6 19 t / 21 pallets / tail lift - Камион сандучар: слика 1
IVECO Eurocargo 190-320 E6 19 t / 21 pallets / tail lift - Камион сандучар: слика 2
IVECO Eurocargo 190-320 E6 19 t / 21 pallets / tail lift - Камион сандучар: слика 3
IVECO Eurocargo 190-320 E6 19 t / 21 pallets / tail lift - Камион сандучар: слика 4
IVECO Eurocargo 190-320 E6 19 t / 21 pallets / tail lift - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)
TOP

IVECO Eurocargo 190-320 E6 19 t / 21 pallets / tail lift

Камион сандучар
2016320000 km4x2Евро 6320 hpКорисна носивост: 9590 kgБруто тежина: 19000 kg
Полска, Kraków 31-752, Karola Łowińskiego 11B, Polska
Објавено: 4денБрој на оглас 195655

34 800EUR

 • ≈ 2 144 236 MKD
 • ≈ 37 827 USD
2016320000 km4x2Евро 6320 hpКорисна носивост: 9590 kgБруто тежина: 19000 kg
Полска, Kraków 31-752, Karola Łowińskiego 11B, Polska
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz BAKWAGEN. SCHUIFZEIL . Bakwagens. EURO6. - Камион сандучар: слика 1
Mercedes-Benz BAKWAGEN. SCHUIFZEIL . Bakwagens. EURO6. - Камион сандучар: слика 2
Mercedes-Benz BAKWAGEN. SCHUIFZEIL . Bakwagens. EURO6. - Камион сандучар: слика 3
Mercedes-Benz BAKWAGEN. SCHUIFZEIL . Bakwagens. EURO6. - Камион сандучар: слика 4
Mercedes-Benz BAKWAGEN. SCHUIFZEIL . Bakwagens. EURO6. - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
TOP

Mercedes-Benz BAKWAGEN. SCHUIFZEIL . Bakwagens. EURO6.

Камион сандучар
2021123456 km4x2Евро 6299 hpКорисна носивост: 10751 kgБруто тежина: 20500 kg
Холандија, Bagijnhof 10 4264 AZ, Veen, The Netherlands
Објавено: 2денБрој на оглас 12BRP6
Прашајте за цена
2021123456 km4x2Евро 6299 hpКорисна носивост: 10751 kgБруто тежина: 20500 kg
Холандија, Bagijnhof 10 4264 AZ, Veen, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
IVECO DAILY 35C14 - Камион сандучар: слика 1
IVECO DAILY 35C14 - Камион сандучар: слика 2
IVECO DAILY 35C14 - Камион сандучар: слика 3
IVECO DAILY 35C14 - Камион сандучар: слика 4
IVECO DAILY 35C14 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

IVECO DAILY 35C14

Камион сандучар
201991000 kmЕвро 6140 hp
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Објавено: 1час 54мин

28 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 780 702 MKD
 • ≈ 31 414 USD
201991000 kmЕвро 6140 hp
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
IVECO Daily 70C17 / E6 / MOBILE SERVICE / WORKS GREAT / GOOD PRICE! - Камион сандучар: слика 1
IVECO Daily 70C17 / E6 / MOBILE SERVICE / WORKS GREAT / GOOD PRICE! - Камион сандучар: слика 2
IVECO Daily 70C17 / E6 / MOBILE SERVICE / WORKS GREAT / GOOD PRICE! - Камион сандучар: слика 3
IVECO Daily 70C17 / E6 / MOBILE SERVICE / WORKS GREAT / GOOD PRICE! - Камион сандучар: слика 4
IVECO Daily 70C17 / E6 / MOBILE SERVICE / WORKS GREAT / GOOD PRICE! - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

IVECO Daily 70C17 / E6 / MOBILE SERVICE / WORKS GREAT / GOOD PRICE!

Камион сандучар
2015285990 km4x2Евро 6170 hpКорисна носивост: 2905 kgБруто тежина: 7000 kg
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Објавено: 2час 28мин

14 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 918 078 MKD
 • ≈ 16 196 USD
2015285990 km4x2Евро 6170 hpКорисна носивост: 2905 kgБруто тежина: 7000 kg
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
Renault D 5.1 - Камион сандучар: слика 1
Renault D 5.1 - Камион сандучар: слика 2
Renault D 5.1 - Камион сандучар: слика 3
Renault D 5.1 - Камион сандучар: слика 4
Renault D 5.1 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Renault D 5.1

Камион сандучар
2020
Финска, Itäinenkatu 13 3321 Tampere Finland
Објавено: 3час 3минБрој на оглас A6-23228-4

90EUR

Аукција
 • ≈ 5 545 MKD
 • ≈ 97 USD
2020
Финска, Itäinenkatu 13 3321 Tampere Finland
Контактирајте го продавачот
Volvo FL250 16 ton - Камион сандучар: слика 1
Volvo FL250 16 ton - Камион сандучар: слика 2
Volvo FL250 16 ton - Камион сандучар: слика 3
Volvo FL250 16 ton - Камион сандучар: слика 4
Volvo FL250 16 ton - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (32)

Volvo FL250 16 ton

Камион сандучар
20204x2246 hpБруто тежина: 16000 kg
Данска, Silkeborg
Објавено: 3час 8мин
Прашајте за цена
20204x2246 hpБруто тежина: 16000 kg
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 26.480 6X2 Euro 6 - Камион сандучар: слика 1
MAN TGX 26.480 6X2 Euro 6 - Камион сандучар: слика 2
MAN TGX 26.480 6X2 Euro 6 - Камион сандучар: слика 3
MAN TGX 26.480 6X2 Euro 6 - Камион сандучар: слика 4
MAN TGX 26.480 6X2 Euro 6 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGX 26.480 6X2 Euro 6

Камион сандучар
2016510000 km6x2Евро 6460 hpКорисна носивост: 16380 kgБруто тежина: 26000 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Објавено: 11час 31минБрој на оглас 51-BVF-20

39 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 433 832 MKD
 • ≈ 42 936 USD
2016510000 km6x2Евро 6460 hpКорисна носивост: 16380 kgБруто тежина: 26000 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Volvo FH 460 6x2*4 BOX L=7437 mm - Камион сандучар: слика 1
Volvo FH 460 6x2*4 BOX L=7437 mm - Камион сандучар: слика 2
Volvo FH 460 6x2*4 BOX L=7437 mm - Камион сандучар: слика 3
Volvo FH 460 6x2*4 BOX L=7437 mm - Камион сандучар: слика 4
Volvo FH 460 6x2*4 BOX L=7437 mm - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Volvo FH 460 6x2*4 BOX L=7437 mm

Камион сандучар
20141135317 km6x2Евро 6469 hpКорисна носивост: 14087 kgБруто тежина: 27000 kg
Естонија, Lääne-Harju vald
Објавено: 13час 19минБрој на оглас M673-1775

22 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 411 006 MKD
 • ≈ 24 892 USD
20141135317 km6x2Евро 6469 hpКорисна носивост: 14087 kgБруто тежина: 27000 kg
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
MAN TGA 18.350 Schalter FAHRSCHULE Driving Shool - Камион сандучар: слика 1
MAN TGA 18.350 Schalter FAHRSCHULE Driving Shool - Камион сандучар: слика 2
MAN TGA 18.350 Schalter FAHRSCHULE Driving Shool - Камион сандучар: слика 3
MAN TGA 18.350 Schalter FAHRSCHULE Driving Shool - Камион сандучар: слика 4
MAN TGA 18.350 Schalter FAHRSCHULE Driving Shool - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGA 18.350 Schalter FAHRSCHULE Driving Shool

Камион сандучар
2006298000 km4x2Евро 4349 hpБруто тежина: 18000 kg
Австрија, Packer Straße 147, AT-8561 Söding , Austria
Објавено: 14час 40мин

18 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 164 542 MKD
 • ≈ 20 544 USD
2006298000 km4x2Евро 4349 hpБруто тежина: 18000 kg
Австрија, Packer Straße 147, AT-8561 Söding , Austria
Контактирајте го продавачот
Volvo FH 540 + Trailer - Камион сандучар: слика 1
Volvo FH 540 + Trailer - Камион сандучар: слика 2

Volvo FH 540 + Trailer

Камион сандучар
2016575000 km6x2Евро 6540 hp
Холандија, VEENWEG 55 - APELDOORN - HOLLAND
Објавено: 14час 53минБрој на оглас TC10968

39 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 403 024 MKD
 • ≈ 42 392 USD
2016575000 km6x2Евро 6540 hp
Холандија, VEENWEG 55 - APELDOORN - HOLLAND
Контактирајте го продавачот
Volvo FL 210 Bak + Klep1500 kg Euro 6 - Камион сандучар: слика 1
Volvo FL 210 Bak + Klep1500 kg Euro 6 - Камион сандучар: слика 2
Volvo FL 210 Bak + Klep1500 kg Euro 6 - Камион сандучар: слика 3
Volvo FL 210 Bak + Klep1500 kg Euro 6 - Камион сандучар: слика 4
Volvo FL 210 Bak + Klep1500 kg Euro 6 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Volvo FL 210 Bak + Klep1500 kg Euro 6

Камион сандучар
2020126000 km4x2Евро 6210 hpКорисна носивост: 5260 kgБруто тежина: 11990 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Објавено: 14час 55минБрој на оглас 77-BPJ-2
Прашајте за цена
2020126000 km4x2Евро 6210 hpКорисна носивост: 5260 kgБруто тежина: 11990 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Atego 1530 4X2 16tonner 8mtr box Automatic Ladebordwand Euro 6 - Камион сандучар: слика 1
Mercedes-Benz Atego 1530 4X2 16tonner 8mtr box Automatic Ladebordwand Euro 6 - Камион сандучар: слика 2
Mercedes-Benz Atego 1530 4X2 16tonner 8mtr box Automatic Ladebordwand Euro 6 - Камион сандучар: слика 3
Mercedes-Benz Atego 1530 4X2 16tonner 8mtr box Automatic Ladebordwand Euro 6 - Камион сандучар: слика 4
Mercedes-Benz Atego 1530 4X2 16tonner 8mtr box Automatic Ladebordwand Euro 6 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz Atego 1530 4X2 16tonner 8mtr box Automatic Ladebordwand Euro 6

Камион сандучар
2017177344 km4x2Евро 6300 hpБруто тежина: 16000 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Објавено: 16час 51минБрој на оглас 70252598

35 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 156 560 MKD
 • ≈ 38 044 USD
2017177344 km4x2Евро 6300 hpБруто тежина: 16000 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Iveco Eurocargo 75E190 4X2 7.5tons Manual Ladebordwand ACC Euro 6 - Камион сандучар: слика 1
Iveco Eurocargo 75E190 4X2 7.5tons Manual Ladebordwand ACC Euro 6 - Камион сандучар: слика 2
Iveco Eurocargo 75E190 4X2 7.5tons Manual Ladebordwand ACC Euro 6 - Камион сандучар: слика 3
Iveco Eurocargo 75E190 4X2 7.5tons Manual Ladebordwand ACC Euro 6 - Камион сандучар: слика 4
Iveco Eurocargo 75E190 4X2 7.5tons Manual Ladebordwand ACC Euro 6 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Iveco Eurocargo 75E190 4X2 7.5tons Manual Ladebordwand ACC Euro 6

Камион сандучар
Ново2024500 km4x2Евро 6190 hpКорисна носивост: 2600 kgБруто тежина: 7490 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Објавено: 18час 13минБрој на оглас 70253198

69 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 312 503 MKD
 • ≈ 76 078 USD
Ново2024500 km4x2Евро 6190 hpКорисна носивост: 2600 kgБруто тежина: 7490 kg
Холандија, Mac Arthurweg 2, 5466AP Veghel, Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 18 320 EURO 5 - Камион сандучар: слика 1
MAN TGS 18 320 EURO 5 - Камион сандучар: слика 2
MAN TGS 18 320 EURO 5 - Камион сандучар: слика 3
MAN TGS 18 320 EURO 5 - Камион сандучар: слика 4
MAN TGS 18 320 EURO 5 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

MAN TGS 18 320 EURO 5

Камион сандучар
2011619000 km4x2Евро 5320 hpКорисна носивост: 8670 kgБруто тежина: 19000 kg
Холандија, Marconistraat 22, NL-6716 AK Ede, the Netherlands
Објавено: 18час 15минБрој на оглас 026667

11 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 733 230 MKD
 • ≈ 12 935 USD
2011619000 km4x2Евро 5320 hpКорисна носивост: 8670 kgБруто тежина: 19000 kg
Холандија, Marconistraat 22, NL-6716 AK Ede, the Netherlands
Контактирајте го продавачот
Volvo FL 210, Euro 6, Storing - Камион сандучар: слика 1
Volvo FL 210, Euro 6, Storing - Камион сандучар: слика 2
Volvo FL 210, Euro 6, Storing - Камион сандучар: слика 3
Volvo FL 210, Euro 6, Storing - Камион сандучар: слика 4
Volvo FL 210, Euro 6, Storing - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Volvo FL 210, Euro 6, Storing

Камион сандучар
2016375000 km4x2Евро 6214 hpКорисна носивост: 4130 kgБруто тежина: 11990 kg
Холандија, VEENWEG 55 - APELDOORN - HOLLAND
Објавено: 18час 48минБрој на оглас TC10964

13 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 801 008 MKD
 • ≈ 14 130 USD
2016375000 km4x2Евро 6214 hpКорисна носивост: 4130 kgБруто тежина: 11990 kg
Холандија, VEENWEG 55 - APELDOORN - HOLLAND
Контактирајте го продавачот
Renault D-250 zijdeuren 6x + klep Euro 6 - Камион сандучар: слика 1
Renault D-250 zijdeuren 6x + klep Euro 6 - Камион сандучар: слика 2
Renault D-250 zijdeuren 6x + klep Euro 6 - Камион сандучар: слика 3
Renault D-250 zijdeuren 6x + klep Euro 6 - Камион сандучар: слика 4
Renault D-250 zijdeuren 6x + klep Euro 6 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault D-250 zijdeuren 6x + klep Euro 6

Камион сандучар
202198000 km4x2Евро 6256 hpКорисна носивост: 6975 kgБруто тежина: 16000 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Објавено: 18час 53минБрој на оглас 32-BXT-6
Прашајте за цена
202198000 km4x2Евро 6256 hpКорисна носивост: 6975 kgБруто тежина: 16000 kg
Холандија, RIJKSWEG 00024 5386LD GEFFEN, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
DAF LF 210 11.9t lift side door - Камион сандучар: слика 1
DAF LF 210 11.9t lift side door - Камион сандучар: слика 2
DAF LF 210 11.9t lift side door - Камион сандучар: слика 3
DAF LF 210 11.9t lift side door - Камион сандучар: слика 4
DAF LF 210 11.9t lift side door - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

DAF LF 210 11.9t lift side door

Камион сандучар
2017306012 km4x2Евро 6212 hpКорисна носивост: 5960 kgБруто тежина: 11990 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 19час 51минБрој на оглас 311102

19 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 229 239 MKD
 • ≈ 21 685 USD
2017306012 km4x2Евро 6212 hpКорисна носивост: 5960 kgБруто тежина: 11990 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN LE220C a Réparer - Камион сандучар: слика 1
MAN LE220C a Réparer - Камион сандучар: слика 2
MAN LE220C a Réparer - Камион сандучар: слика 3
MAN LE220C a Réparer - Камион сандучар: слика 4
MAN LE220C a Réparer - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

MAN LE220C a Réparer

Камион сандучар
2002523555 km4x2217 hpКорисна носивост: 5570 kgБруто тежина: 11990 kg
Франција, HUTTENHEIM
Објавено: 20час 8минБрој на оглас 106827

900EUR

 • ≈ 55 454 MKD
 • ≈ 978 USD
2002523555 km4x2217 hpКорисна носивост: 5570 kgБруто тежина: 11990 kg
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 18.320 - Камион сандучар: слика 1
MAN TGS 18.320 - Камион сандучар: слика 2
MAN TGS 18.320 - Камион сандучар: слика 3
MAN TGS 18.320 - Камион сандучар: слика 4
MAN TGS 18.320 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

MAN TGS 18.320

Камион сандучар
2018242810 km4x2Евро 6314 hp
Франција, HUTTENHEIM
Објавено: 20час 8минБрој на оглас 67454

18 000EUR

 • ≈ 1 109 088 MKD
 • ≈ 19 565 USD
2018242810 km4x2Евро 6314 hp
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
DAF CF 75.310 - Камион сандучар: слика 1
DAF CF 75.310 - Камион сандучар: слика 2
DAF CF 75.310 - Камион сандучар: слика 3
DAF CF 75.310 - Камион сандучар: слика 4
DAF CF 75.310 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

DAF CF 75.310

Камион сандучар
2013227196 km4x2Евро 5310 hpКорисна носивост: 10319 kgБруто тежина: 20500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 20час 15минБрој на оглас 307584

15 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 979 694 MKD
 • ≈ 17 283 USD
2013227196 km4x2Евро 5310 hpКорисна носивост: 10319 kgБруто тежина: 20500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN TGL 12.220 - Камион сандучар: слика 1
MAN TGL 12.220 - Камион сандучар: слика 2
MAN TGL 12.220 - Камион сандучар: слика 3
MAN TGL 12.220 - Камион сандучар: слика 4
MAN TGL 12.220 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

MAN TGL 12.220

Камион сандучар
2019311000 kmЕвро 6250 hp
Франција, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Објавено: 21час 38минБрој на оглас 336918

25 000EUR

Аукција
 • ≈ 1 540 400 MKD
 • ≈ 27 174 USD
2019311000 kmЕвро 6250 hp
Франција, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 917 - Камион сандучар: слика 1
Mercedes-Benz 917 - Камион сандучар: слика 2
Mercedes-Benz 917 - Камион сандучар: слика 3
Mercedes-Benz 917 - Камион сандучар: слика 4

Mercedes-Benz 917

Камион сандучар
1999664577 km
Франција, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Објавено: 21час 39минБрој на оглас 336591

1 755EUR

Аукција
 • ≈ 108 136 MKD
 • ≈ 1 907 USD
1999664577 km
Франција, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Контактирајте го продавачот
Страница 1 од 94
1 / 94
T1 new listing page - Камиони сандучари
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.