Камиони ладилници


   Страница 1 од 33 1/33   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Nissan Cabstar koelwagen - камион ладилник
 12
3 500 EUR
Нето цена
2009
358 696 km
4x2
131 hp
Корисна носивост: 755 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 11ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 21/001

Mercedes-Benz ATEGO 816 Tiefkühlkoffer Spur-Ass Classic-Fhs  - камион ладилник
 10
49 900 EUR
Нето цена
2017
54 000 km
156 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 7мес 11ден

TruckStore Brussels

10 M

Белгија, Aartselaar

DAF XF 105.410 + Euro 5 + TRS COOLING - камион ладилник
 20
18 950 EUR
Нето цена
2007
1 516 973 km
6x2
410 hp
Корисна носивост: 14 520 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 4час 26мин

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 773101

Iveco EuroCargo ML90 E22 Euro 5 - камион ладилник
 20
7 250 EUR
Нето цена
2008
240 819 km
4x2
Корисна носивост: 3 960 kg
Бруто тежина: 9 000 kg

Онлајн: 11час 27мин

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC68086

SCANIA P280 , E5 , 18 EPAL , Meat HOOKS , tail lift , retarder , sleep - камион ладилник
 20
26 260 EUR
Нето цена
2012
700 000 km
4x2
276 hp
Корисна носивост: 6 850 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 43мин

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Iveco 440 E42 6x2 3 axel Cool truck Thermoking . VERY CLEAN! - камион ладилник
 20
13 500 EUR
Нето цена
1998
590 909 km
4x2
420 hp

Онлајн: 22час 30мин

M.V.INTERTRADE

Холандија, BB Uden

Идентификација 30

Mercedes-Benz Atego 918 - камион ладилник
 10
6 000 EUR
Нето цена
2004
432 652 km
4x2

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 920717

MAN TGM 18.280 - камион ладилник
 14
8 000 EUR
Нето цена
2008
796 000 km
4x2

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 217165

Iveco Eurocargo 120E28 - камион ладилник
 16
17 350 EUR
Нето цена
2013
450 260 km
4x2
381 hp
Корисна носивост: 5 200 kg
Бруто тежина: 11 900 kg

Онлајн: 1ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, NL

Идентификација 21061083

Scania P320 carrier supra 750 - камион ладилник
 16
24 900 EUR
Нето цена
2012
631 413 km
6x2
320 hp
Бруто тежина: 26 100 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

16

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 283971

SCANIA R730 6X2 - камион ладилник
 20
21 423 EUR
Нето цена
2012
1 225 573 km
6x2
719 hp
Корисна носивост: 12 265 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Mindessons AB

10

Шведска, Trelleborg

Идентификација DGS666

Scania R560 LB 6X2*4 MLB Euro 5  - камион ладилник
 20
31 302 EUR
2013
948 674 km
6x2
560 hp
Корисна носивост: 12 580 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Scania P360 LB 6X2*4 Euro 5  - камион ладилник
 20
38 150 EUR
2013
413 545 km
6x2
360 hp
Корисна носивост: 13 325 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Mercedes-Benz Atego 1224 Euro 6  - камион ладилник
 20
28 368 EUR
2014
570 312 km
4x2
238 hp
Корисна носивост: 3 646 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Scania R480 LB 6X2*4 Euro 5  - камион ладилник
 20
30 324 EUR
2012
572 403 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 13 445 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Iveco Eurocargo 80EL18 - камион ладилник
 1
Аукција
2013

Онлајн: 1ден

Marketplace-E

Шпанија, Pobla Palma de Mallorca

MAN TGS 26.400 6X2 Liftachse Euro 5 - камион ладилник
 20
33 400 EUR
Нето цена
2011
562 549 km
6x2
400 hp

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148396

Mercedes-Benz Atego 1017 Day Cab, Euro 2, // Full steel // Carrier cooling // Manual gearbox - камион ладилник
 10
6 800 EUR
Нето цена
1999
672 436 km
4x2
170 hp
Корисна носивост: 4 700 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Онлајн: 2ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 3177

Volvo FL 250 4x2 - камион ладилник
 20
44 900 EUR
Нето цена
2015
151 247 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 2ден

KB Auto Eesti OÜ

Естонија, Kooli 10, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, 76102, EE

VOLVO FH13 480 - 6x2 - Carrier Frigo - 10 Tyres - камион ладилник
 20
14 900 EUR
2008
1 400 000 km
6x2
473 hp

Онлајн: 2ден

UAB GEDAIVA

6

Литванија, Vilnius

Scania P 270 - камион ладилник
 11
9 480 EUR
Вклучувајќи и ДДВ 20%
2006
1 080 713 km
4x2
270 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2ден

AUTO-EXPORT-IVANOV

Франција, St Victoret

Scania Scania Tiefkühlkoffer  P280DB4X2MLB  - камион ладилник
 19
53 500 EUR
Нето цена
2016
276 426 km
4x2
280 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Knirsch Kraftfahrzeuge GmbH

11

Германија, Karlsruhe

Идентификација 5425573

1 2 3 33   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.