Камион цистерна за транспорт на гориво Renault Premium 320.26 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp

Онлајн: 26ден

Бренд RENAULT
Модел Premium 320.26 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp
Идентификација R000756
Година на производство 2008
Километража 324 100 km
VIN VF629CHA000000756
Дата на прва регистрација 09.10.2008
Нето тежина 9 705 kg
Бруто тежина 26 000 kg
Должина 8 700 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 3 200 mm
ADR
Локација Холандија, Hoogerheide
Телефон +31(0)1... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • излезна моќност: 320 hp (238 KW)
 • мотор: DXI7 320-EC06
 • диференцијална брава
 • менувач: рачен
 • пренос: 8 gears
 • работен притисок: 0.01 MPa
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
 • висина на шасија: 1 000 mm
 • основа на тркалото: 4 100 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: Axle 1: 315/70R22.5, Axle 2: 315/70R22.5, Axle 3: 315/70R22.5
Тело/надградба
 • тело: Magyar
 • за транспорт на: гориво
 • материјал на тело: алуминиум
 • волумен на резервоар: 18 540 L
 • број на прегради на резервоарот: 5, Net: 3090; 2060; 4120; 5150; 4120 // Nominal: 3000; 2000; 4000; 5000; 4000
 • пумпа
 • мерач
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: дневна кабина
 • клима уред
28000 EUR
28 000
EUR
 • 1 717 472 MKD
 • 30 834 USD

Dingemanse B.V.
Продавач
Dingemanse B.V.
Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:09
28 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Камион цистерна Renault Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
Renault Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
2008, 253 500 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
34 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp, 2008
Камион цистерна Renault Premium 320 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp
Renault Premium 320 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp
2009, 328 700 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
32 500 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp, 2009
Камион цистерна Renault Premium 320 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp
Renault Premium 320 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp
2009, 332 150 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
32 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp, 2009
Камион цистерна Renault Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
Renault Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
2004, 469 300 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
18 500 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp, 2004
Камион цистерна Renault Premium 320 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp
Renault Premium 320 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp
2006, 341 000 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
21 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp, 2006
Камион цистерна Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp
Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp
2006, 292 250 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
22 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp, 2006
Камион цистерна Renault Premium 320 dxi 4x2 fuel tank 13 m3 / 4 comp
Renault Premium 320 dxi 4x2 fuel tank 13 m3 / 4 comp
2008, 222 700 km, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
23 500 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320 dxi 4x2 fuel tank 13 m3 / 4 comp, 2008
Камион цистерна Renault Premium 320.19 dxi 4x2 fuel tank 13.5 / 4 comp
Renault Premium 320.19 dxi 4x2 fuel tank 13.5 / 4 comp
2008, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
22 500 EUR
Камион цистерна Renault Premium 320.19 dxi 4x2 fuel tank 13.5 / 4 comp, 2008
Камион цистерна Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 19 m3 / 5 comp
Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 19 m3 / 5 comp
2007, 502 100 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
25 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 19 m3 / 5 comp, 2007
Камион цистерна Volvo FE 320 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
Volvo FE 320 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
2009, 281 050 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
32 500 EUR
Камион цистерна Volvo FE 320 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp, 2009
Камион цистерна Renault Premium 300 4x2 fuel tank 13.5 m3 / 6 comp.
Renault Premium 300 4x2 fuel tank 13.5 m3 / 6 comp.
2001, 413 150 km, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
13 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 300 4x2 fuel tank 13.5 m3 / 6 comp., 2001
Камион цистерна Renault Premium 270.18 4x2 fuel tank 13.4 m3 / 3 comp
Renault Premium 270.18 4x2 fuel tank 13.4 m3 / 3 comp
392 150 km, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
15 000 EUR
Камион цистерна Renault Premium 270.18 4x2 fuel tank 13.4 m3 / 3 comp

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.