Изотермални камиони


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MERCEDES-BENZ Atego 1018 - изотермален камион
 19
21 900 EUR
Вклучувајќи и ДДВ 21%

Изотермален камион за транспорт на храна

2012
250 000 km
4x2
180 hp

Онлајн: 9ден

CONCESIONARIOS DEL SUR, S.A.

Шпанија, Autovía A-92. km. 5,5 41500 Alcala De Guadaira (Sevilla), Spain

Scania P 310 / ISO KOFFER / THERMO KING - изотермален камион
 14
9 800 EUR
Нето цена
2006
759 735 km
4x2
310 hp
Корисна носивост: 7 480 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 1ден

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација BRVF31

VOLVO FH13 500 - EEV - 6X2 - изотермален камион
 13
21 500 EUR
2013
920 000 km
6x2
493 hp

Онлајн: 3ден

UAB GEDAIVA

6

Литванија, Vilnius

MERCEDES-BENZ Actros 2544 - изотермален камион
 17
12 500 EUR
Нето цена
2006
1 000 000 km

Онлајн: 5ден

ITAL TRUCKS S.R.L.

Италија, Montichiari (BS)

MERCEDES-BENZ Atego 1018 - изотермален камион
 19
21 900 EUR
Вклучувајќи и ДДВ 21%

Изотермален камион за транспорт на храна

2012
250 000 km
4x2
180 hp

Онлајн: 9ден

CONCESIONARIOS DEL SUR, S.A.

Шпанија, Autovía A-92. km. 5,5 41500 Alcala De Guadaira (Sevilla), Spain

Volvo FH 460 EEV 4X2 / CLEAN TRUCK / LOW MILAGE / HORSE / RACE / - изотермален камион
 20
32 400 EUR
Нето цена
2010
786 500 km
4x2
469 hp
Корисна носивост: 5 820 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 12ден

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација BXTR87

MERCEDES-BENZ 814 - изотермален камион
 7
3 650 EUR
1988
4x2

Онлајн: 21ден

UAB "P and P"

Литванија, Vilnius

VOLVO FE320 - изотермален камион
 10
Прашајте за цена
2009
443 076 km
6x2
314 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 21ден

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

Португалија, A dos Cunhados

MERCEDES-BENZ 1920 full spring - изотермален камион
 7
10 900 EUR
1997
4x2
196 hp

Онлајн: 1мес 1ден

UAB "P and P"

Литванија, Vilnius

MAN TGM 18.280 - изотермален камион
 13
8 900 EUR
2008
250 000 km
6x2
276 hp

Онлајн: 1мес 13ден

UAB GEDAIVA

6

Литванија, Vilnius

MERCEDES-BENZ 817 D ,6 cylinders ,Turbo , with elevator - изотермален камион
 20
6 900 EUR
Нето цена
1996
263 626 km
4x2
167 hp

Онлајн: 1мес 13ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

Iveco EuroCargo 150 * THERMO KING T- 800R * EURO5 EEV * 4X2 * - изотермален камион
 20
11 900 EUR
Нето цена
2012
738 000 km
4x2
150 hp
Корисна носивост: 10 400 kg
Бруто тежина: 18 500 kg

Онлајн: 1мес 14ден

PRINCE

Холандија, Weurt

SCANIA 93M-280 - изотермален камион
 20
7 900 EUR
Нето цена
1988
6x2
280 hp
Корисна носивост: 13 150 kg
Бруто тежина: 24 200 kg

Онлајн: 1мес 23ден

The port of Antwerpen

Белгија, Kaai 1333

Volvo FH 460 XL / VOLUME FRIGO COMBI 2x TAIL LIFT / TRS ICELAND - изотермален камион
 13
Прашајте за цена
2011
1 008 625 km
6x2
469 hp
Корисна носивост: 13 400 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 2мес 11ден

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација BZLS68

Scania R 500 / UNIQUE FLOWER TRUCK / / KING of the ROAD / Theo Mulder 7 karren bak / - изотермален камион
 13
43 900 EUR
Нето цена
2012
1 000 518 km
4x2
500 hp
Корисна носивост: 6 825 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 2мес 13ден

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација BZRP59

MAN TGM 18.280 * 4x2 * - изотермален камион
 20
10 900 EUR
Нето цена
2008
800 000 km
4x2
280 hp
Корисна носивост: 8 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 13ден

PRINCE

Холандија, Weurt

MAN TGM 15.290 Euro6 - изотермален камион
 10
26 330 EUR
Нето цена
2016
594 000 km
4x2
290 hp
Корисна носивост: 8 000 kg
Бруто тежина: 15 000 kg

Онлајн: 2мес 20ден

MegaTrucks Grzegorz Gradziel

Полска, 02-382 Warszawa

VOLVO FL240 BUSSBYGG HEATED ISOTHERM BOX Euro 4  - изотермален камион
 20
9 800 EUR
Нето цена
2009
537 080 km
4x2
241 hp
Корисна носивост: 5 535 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 2мес 25ден

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1394

DAF CF 75.310, Steel /Air, with Elevator, Manual, EURO 5 - изотермален камион
 20
8 750 EUR
2007
1 167 418 km
4x2
305 hp
Корисна носивост: 8 505 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 2мес 25ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

Nissan * Cabstar * Manual * Thermo king V-500 Max * - изотермален камион
 15
5 900 EUR
Нето цена
2008
363 000 km
4x2
130 hp
Корисна носивост: 400 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3мес 13ден

PRINCE

Холандија, Weurt

MERCEDES-BENZ 1490 - изотермален камион
 20
5 999 EUR
Нето цена
1981
4x2
190 hp
Корисна носивост: 6 300 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 3мес

The port of Antwerpen

Литванија, Svitrigailos 11K , 01108, Vilnius, Lithuania

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.