Автотранспортни камиони


   Страница 1 од 18 1/18   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco STRALIS 450 - автотранспортен камион
 4
13 900 EUR
Нето цена
2007
1 314 800 km
6x2
451 hp
Бруто тежина: 23 000 kg

Онлајн: 3мес 11ден

TruckStore Piacenza

10 M

Италија, Piacenza

Идентификација 113007S6718

Mercedes-Benz ATEGO 1222 L 4x2 takelwagen - автотранспортен камион
 10
42 000 EUR
Нето цена
2006
308 745 km
4x2
299 hp
Корисна носивост: 5 330 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2мес 11ден

Auto Viger

9

Белгија, Auto Viger

Идентификација 12/023

IVECO Eurocargo 180E28 - автотранспортен камион
 5
Прашајте за цена
27 339 km
4x2
280 hp

Онлајн: 1ден

VALLOR TRUCKS S.L.U.

12

Шпанија, Camino del Tizon, 91, E-46900 Torrent, Spain

Идентификација 11808

Renault Premium 430 Dxi EURO 5, Lohr, Multilohr, Retarder, Combi - автотранспортен камион
 13
19 800 EUR
Нето цена
2011
703 000 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 6 240 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 002958

Mercedes-Benz Actros 2445 Kassbohrer MetagoPro/IntagoPro TT  - автотранспортен камион
 14
229 989 EUR
Нето цена
2021
29 562 km
6x2
447 hp
Бруто тежина: 23 500 kg

Онлајн: 1ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Mercedes-Benz Atego 816 4X2 816 Manual Steelsuspension Euro 4 - автотранспортен камион
 20
9 400 EUR
Нето цена
2007
561 659 km
4x2
160 hp
Корисна носивост: 3 160 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

14 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70139931

ZACKLIFT Towing equipment for the saddle truck - автотранспортен камион
 15
26 900 EUR
Нето цена
2014
15 000 km

Онлајн: 2ден

KB Auto Eesti OÜ

Естонија, Kooli 10, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, 76102, EE

Mercedes-Benz ACTROS 1841 + Groenewold TSPH-LK | BJ 2011 Compl  - автотранспортен камион
 20
32 500 EUR
Нето цена
2011
959 750 km
408 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2ден

Van der Heiden Trucks BV

12

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MB574415

Volvo FH 540 * XL * ALCOA * ACC * EURO-LOHR 2018 * TOP  - автотранспортен камион
 20
189 000 EUR
Нето цена
2018
310 000 km
4x2
551 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Babenhausen

FUSO CANTER 7C18 - автотранспортен камион
 5
38 000 EUR
2018
94 000 km
4x2
180 hp

Онлајн: 3ден

CONCESIONARIOS DEL SUR, S.A.

Шпанија, Autovía A-92. km. 5,5 41500 Alcala De Guadaira (Sevilla), Spain

IVECO Daily 70-170 Autószállító + csörlő + rámpa - автотранспортен камион
 9
27 850 EUR
Нето цена
2015
175 000 km
167 hp
Бруто тежина: 7 000 kg

Онлајн: 3ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch - автотранспортен камион
 20
64 560 EUR
Нето цена
Ново
2017
400 000 km
6x2
432 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch , - автотранспортен камион
 20
52 530 EUR
Нето цена
Ново
2017
700 000 km
6x2
443 hp
Корисна носивост: 15 280 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MAN TGX 26.460 XLX , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,9m , ramps ,winch , remot - автотранспортен камион
 20
56 900 EUR
Нето цена
Ново
2017
480 000 km
6x2
452 hp
Корисна носивост: 15 200 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Volvo FM 400 Kassbohrer Metago/Metago  - автотранспортен камион
 12
24 889 EUR
Нето цена
2008
1 541 800 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Volvo FL 240 6 SEATER - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE - SLIDING PLATFORM / SCHIEBE-PLATEAU - REMOTE CONTROL / FUNK - WINCH - автотранспортен камион
 20
Прашајте за цена
2012
366 779 km
4x2
246 hp
Корисна носивост: 4 010 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 5ден

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Белгија, Pelt

Volvo FL 240 6 PLATZE - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE - SLIDING PLATFORM / SCHIEBE-PLATEAU - REMOTE CONTROL / FUNK - WINCH - автотранспортен камион
 20
Прашајте за цена
2012
366 779 km
4x2
246 hp
Корисна носивост: 4 010 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 5ден

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Белгија, Pelt

IVECO 70 C 170 Darus + r - автотранспортен камион
 14
37 170 EUR
Нето цена
2017
255 000 km
168 hp
Бруто тежина: 7 000 kg

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

RENAULT Mascott 150 dci járműszállító - автотранспортен камион
 12
3 759 EUR
Нето цена
2002

Онлајн: 7ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , MEGA , NEW BODY , car tow 10T , hydraulic ram - автотранспортен камион
 20
75 510 EUR
Нето цена
Ново
2016
500 000 km
6x2
414 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

DAF CF 400 KÄSSBOHRER CITYTRANS 5 CARS NAVI *Gereserveerd* - автотранспортен камион
 20
Прашајте за цена
2016
299 350 km
4x2
396 hp
Корисна носивост: 7 385 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 8ден

Nidro Auto's b.v.

Холандија, LIENDEN

MAN TGM 18.280 AUTOTRANSPORTER TIJHOF - автотранспортен камион
 20
Прашајте за цена
2009
413 264 km
4x2
280 hp
Корисна носивост: 8 240 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 8ден

Nidro Auto's b.v.

Холандија, LIENDEN

Идентификација BVXJ16

1 2 3 18   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.