Слични понуди

Камион влекач Volvo FH500/Globe./I-Park/Hydraulik/ACC Spurhalteassis
Volvo FH500/Globe./I-Park/Hydraulik/ACC Spurhalteassis
2017, 350 844 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Hamburg
46 900 EUR
Камион влекач Volvo FH500/Globe./I-Park/Hydraulik/ACC Spurhalteassis, 2017
Камион влекач Volvo FH460/Globe./MEGA/ACC/I-Park Spurhalteassistent
Volvo FH460/Globe./MEGA/ACC/I-Park Spurhalteassistent
2016, 528 086 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Hamburg
37 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460/Globe./MEGA/ACC/I-Park Spurhalteassistent, 2016
Камион влекач Volvo FH500/Globe./ADR/ACC/XENON/NAVI Seitenverkleidun
Volvo FH500/Globe./ADR/ACC/XENON/NAVI Seitenverkleidun
2018, 31 713 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Hamburg
68 900 EUR
Камион влекач Volvo FH500/Globe./ADR/ACC/XENON/NAVI Seitenverkleidun, 2018
Камион влекач Volvo FH 460 Globe I-Park Cool
Volvo FH 460 Globe I-Park Cool
2015, 536 141 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Geleen
29 750 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 Globe I-Park Cool, 2015
Камион влекач Volvo FH 460 Globe I-Park Cool
Volvo FH 460 Globe I-Park Cool
2014, 564 791 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Geleen
29 750 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 Globe I-Park Cool, 2014
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
2015, 673 442 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon, 2015
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
2015, 629 836 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon, 2015
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
2015, 651 649 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon, 2015
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon
2015, 642 619 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + Xenon, 2015
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + ACC
Volvo FH 500 I-Parkcool + ACC
2015, 643 395 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
Камион влекач Volvo FH 500 I-Parkcool + ACC, 2015
Камион влекач Volvo FH 460 I-Parkcool + Xenon
Volvo FH 460 I-Parkcool + Xenon
2016, 584 719 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
39 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 I-Parkcool + Xenon, 2016
Камион влекач Volvo FH 500 XL Lowdeck, I-Park cool
Volvo FH 500 XL Lowdeck, I-Park cool
2018, 198 532 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, Třebestovice
59 989 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL Lowdeck, I-Park cool, 2018

Камион влекач Volvo FH500/Globe/ACC/I-Park/XENON/1185L/Alufelgen Spu

Бренд VOLVO
Модел FH
Година на производство 2016
Километража 461 981 km
Бруто тежина 18 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Hamburg
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 800 cc
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • лесни алуминиумски тркала
 • странични облоги на шасијата
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • кровен спојлер
 • странични спојлери на кабината
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Volvo FH500/Globe/ACC/I-Park/XENON/1185L/Alufelgen Spu

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Volvo FH500/Globe/ACC/I-Park/XENON/1185L/Alufelgen Spu

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.