Слични понуди

Камион влекач Volvo FH 500 xl
Volvo FH 500 xl
2016, 650 059 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
31 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 xl, 2016
Камион влекач Volvo FH 500 XL I-Parkcool + ACC
Volvo FH 500 XL I-Parkcool + ACC
2018, 399 106 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Borne
64 250 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL I-Parkcool + ACC, 2018
Камион влекач Volvo FH 500 XL Schuifschotel
Volvo FH 500 XL Schuifschotel
2016, 629 047 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Borne
39 700 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL Schuifschotel, 2016
Камион влекач VOLVO FH500 XL
VOLVO FH500 XL
2017, 4x2, 2-оски
Шпанија, Almeria
59 000 EUR
Камион влекач VOLVO FH500 XL, 2017
Камион влекач Volvo FH500/Glob. XL/IPark/ACC/Xenon Spurhalteassisten
Volvo FH500/Glob. XL/IPark/ACC/Xenon Spurhalteassisten
2018, 296 800 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Hamburg
59 900 EUR
Камион влекач Volvo FH500/Glob. XL/IPark/ACC/Xenon Spurhalteassisten, 2018
Камион влекач Volvo FH (4) 500 XL, Retarder, Standklima
Volvo FH (4) 500 XL, Retarder, Standklima
2016, 611 500 km, 2-оски
Германија, DE-48268 Greven
38 800 EUR
Камион влекач Volvo FH (4) 500 XL, Retarder, Standklima, 2016
Камион влекач VOLVO FH 500 GLOBETROTTER XL
VOLVO FH 500 GLOBETROTTER XL
2018, 180 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Gdynia
65 500 EUR
Камион влекач VOLVO FH 500 GLOBETROTTER XL, 2018
Камион влекач VOLVO FH500
VOLVO FH500
2016, 346 500 km, 6x2, Дизел
Белгија, Olen
46 500 EUR
Камион влекач VOLVO FH500, 2016
Камион влекач VOLVO FH500
VOLVO FH500
2016, 312 400 km, 6x2, Дизел
Белгија, Olen
50 500 EUR
Камион влекач VOLVO FH500, 2016
Камион влекач Volvo FH 500
Volvo FH 500
2016, 554 495 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
31 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, 2016
Камион влекач Volvo FH 500
Volvo FH 500
2016, 545 965 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
31 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, 2016
Камион влекач Volvo FH 500
Volvo FH 500
2016, 524 417 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
31 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, 2016

Камион влекач Volvo FH500/Glob. XL/IPark/ACC/NEW CLUTCH Seitenverkle

Бренд VOLVO
Модел FH
Година на производство 2016
Километража 585 632 km
Бруто тежина 18 000 kg
Боја сина
Локација Германија, Hamburg
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 800 cc
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • странични облоги на шасијата
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • кровен спојлер
 • странични спојлери на кабината
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Volvo FH500/Glob. XL/IPark/ACC/NEW CLUTCH Seitenverkle

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Volvo FH500/Glob. XL/IPark/ACC/NEW CLUTCH Seitenverkle

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.