Слични понуди

Камион влекач Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
2017, 676 664 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Berkel en Rodenrijs
32 500 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool, 2017
Камион влекач Volvo FH460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
Volvo FH460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
2017, 691 226 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Berkel en Rodenrijs
31 550 EUR
Камион влекач Volvo FH460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool, 2017
Камион влекач Volvo FH 460 I-Parkcool + Xenon
Volvo FH 460 I-Parkcool + Xenon
2016, 584 719 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
39 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 I-Parkcool + Xenon, 2016
Камион влекач Volvo FH 460 Voll. luftgefedert + I-Parkcool
Volvo FH 460 Voll. luftgefedert + I-Parkcool
2016, 502 365 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Borne
34 500 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 Voll. luftgefedert + I-Parkcool, 2016
Камион влекач Volvo FH500 Euro 6 6x2 - I-PARKCOOL
Volvo FH500 Euro 6 6x2 - I-PARKCOOL
2014, 888 853 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Weert
27 400 EUR
Камион влекач Volvo FH500 Euro 6 6x2 - I-PARKCOOL, 2014
Камион влекач Volvo FH 460 4X2 VEB+ I-Park Cool 2x Tanks Euro 6
Volvo FH 460 4X2 VEB+ I-Park Cool 2x Tanks Euro 6
2016, 846 866 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
28 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 4X2 VEB+ I-Park Cool 2x Tanks Euro 6, 2016
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
2016, 445 720 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
37 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6, 2016
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
2016, 445 720 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
37 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6, 2016
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
2016, 445 720 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
37 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6, 2016
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6
2016, 445 720 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
37 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460 6X2 GLOBETROTTER XL EURO 6, 2016
Камион влекач Volvo FH 460 4X2 VEB+ 2x Tanks Euro 6
Volvo FH 460 4X2 VEB+ 2x Tanks Euro 6
2016, 466 104 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
34 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 4X2 VEB+ 2x Tanks Euro 6, 2016
Камион влекач Volvo FH 460 EURO 6 GLOBETROTTER
Volvo FH 460 EURO 6 GLOBETROTTER
2016, 743 000 km, 4x2, Дизел
Холандија, Schiedam
27 500 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 EURO 6 GLOBETROTTER, 2016

Камион влекач Volvo FH460 6x2 Globetrotter/I-ParkCool/60T/VEB+/LaneA

Бренд VOLVO
Модел FH
Година на производство 2016
Километража 394 810 km
Бруто тежина 26 000 kg
Боја жолта
Локација Германија, Hamburg
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 800 cc
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • клима уред
 • паркинг грејач
Доплнително
 • сервисна книга
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Volvo FH460 6x2 Globetrotter/I-ParkCool/60T/VEB+/LaneA

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Volvo FH460 6x2 Globetrotter/I-ParkCool/60T/VEB+/LaneA

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.