Слични понуди

Камион влекач Volvo FH 500 LOW DECK XL Kabine, 2 Tanks, VEB+,XENON
Volvo FH 500 LOW DECK XL Kabine, 2 Tanks, VEB+,XENON
2020, 53 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
80 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 LOW DECK XL Kabine, 2 Tanks, VEB+,XENON, 2020
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6
Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6
2019, 98 528 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
67 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6
Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6
2019, 75 006 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
67 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 VEB+ Liftachse 2x Tanks Euro 6
Volvo FH 500 6X2 VEB+ Liftachse 2x Tanks Euro 6
2018, 245 957 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
56 400 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 VEB+ Liftachse 2x Tanks Euro 6, 2018
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 VEB+ 2x Tanks Liftachse Euro 6
Volvo FH 500 6X2 VEB+ 2x Tanks Liftachse Euro 6
2018, 220 179 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
56 400 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 VEB+ 2x Tanks Liftachse Euro 6, 2018
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse Navi Euro 6
Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse Navi Euro 6
2018, 259 082 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
58 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse Navi Euro 6, 2018
Камион влекач Volvo FH 460 LOW DECK XL Kabine, 2 Tanks, VEB+, ALU
Volvo FH 460 LOW DECK XL Kabine, 2 Tanks, VEB+, ALU
2020, 307 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
79 850 EUR
Камион влекач Volvo FH 460 LOW DECK XL Kabine, 2 Tanks, VEB+, ALU, 2020
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Xenon Euro 6
Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Xenon Euro 6
2019, 137 963 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
64 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Xenon Euro 6, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Xenon Euro 6
Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Xenon Euro 6
2019, 86 365 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
67 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Xenon Euro 6, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2X Tanks
Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2X Tanks
2019, 87 035 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
67 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ 2X Tanks, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse ADR Navi Euro 6
Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse ADR Navi Euro 6
2018, 271 478 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
58 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse ADR Navi Euro 6, 2018
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Standklima Liftachse 2x Tanks Euro 5
Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Standklima Liftachse 2x Tanks Euro 5
2012, 646 810 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Холандија, Veghel
24 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Standklima Liftachse 2x Tanks Euro 5, 2012

Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+

Бренд VOLVO
Модел FH
Идентификација SZM9077
Година на производство 2018
Километража 209 783 km
Боја бела
Локација Австрија, Peuerbach
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • клима уред
 • контролор на брзината
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.