Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+

Онлајн: 4мес 18ден

Бренд VOLVO
Модел FH
Идентификација SZM9075
Година на производство 2018
Километража 201 290 km
Боја бела
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
52400 EUR
52 400
EUR
 • 3 257 284 MKD
 • 59 167 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
11 Повеќе од 11 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:39
52 400
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
2018, 209 783 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
52 400 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+, 2018
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+
2019, 179 865 km
Австрија, Peuerbach
62 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 XL Kabine, EURO 6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500 XL Kabine, EURO 6, 2 Tanks, VEB+
2019, 118 675 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
62 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL Kabine, EURO 6, 2 Tanks, VEB+, 2019
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+
2019, 142 989 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
62 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 XL, Euro 6, ACC, 2 Tanks, VEB+, Xenon
Volvo FH 500 XL, Euro 6, ACC, 2 Tanks, VEB+, Xenon
2019, 10 500 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
76 990 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL, Euro 6, ACC, 2 Tanks, VEB+, Xenon, 2019
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, 2-Leiter-Hydraulik, 2 Tanks
Volvo FH 500, XL Kabine, 2-Leiter-Hydraulik, 2 Tanks
2018, 188 398 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
61 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, 2-Leiter-Hydraulik, 2 Tanks, 2018
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, 2-Leiter-Hydraulik, 2 Tanks
Volvo FH 500, XL Kabine, 2-Leiter-Hydraulik, 2 Tanks
2018, 188 398 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
61 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, 2-Leiter-Hydraulik, 2 Tanks, 2018
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, ACC, EURO6
Volvo FH 500, XL Kabine, ACC, EURO6
2019, 2 374 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
74 990 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, ACC, EURO6, 2019
Камион влекач Volvo FH500 XL, ACC, Euro6, 2 Tanks, Vollspoiler,XENON
Volvo FH500 XL, ACC, Euro6, 2 Tanks, Vollspoiler,XENON
2018, 11 400 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
78 990 EUR
Камион влекач Volvo FH500 XL, ACC, Euro6, 2 Tanks, Vollspoiler,XENON, 2018
Камион влекач Volvo FH500 XL, ACC, Euro6, 2 Tanks, Vollspoiler,XENON
Volvo FH500 XL, ACC, Euro6, 2 Tanks, Vollspoiler,XENON
2019, 11 698 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
78 990 EUR
Камион влекач Volvo FH500 XL, ACC, Euro6, 2 Tanks, Vollspoiler,XENON, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 XL, SONDERAKTION
Volvo FH 500 XL, SONDERAKTION
2019, 2 500 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
74 990 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL, SONDERAKTION, 2019
Камион влекач Volvo FH 500, Kipp-Hydraulik, VEB+, Alcoa Alu Felgen
Volvo FH 500, Kipp-Hydraulik, VEB+, Alcoa Alu Felgen
2019, 85 900 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
71 450 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, Kipp-Hydraulik, VEB+, Alcoa Alu Felgen, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.