Камион влекач Volvo FH 460 Hydraulik, NAVI, ACC, VEB+

Онлајн: 2мес 19ден

Бренд VOLVO
Модел FH
Идентификација SZM9072
Година на производство 2018
Километража 92 874 km
Хидраулика
Боја бела
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • клима уред
 • контролор на брзината
62850 EUR
62 850
EUR
 • 3 843 196 MKD
 • 68 167 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
11 Повеќе од 11 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:46
62 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro6, ACC, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro6, ACC, 2 Tanks, VEB+
2019, 3 101 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
78 800 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro6, ACC, 2 Tanks, VEB+, 2019
Камион влекач Volvo FH 540, Retarder, I-Park-Cool,ACC, NAVI, ALU
Volvo FH 540, Retarder, I-Park-Cool,ACC, NAVI, ALU
2019, 49 583 km, 4x2, 2-оски
Австрија, Peuerbach
82 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 540, Retarder, I-Park-Cool,ACC, NAVI, ALU, 2019
Камион влекач MAN TGX 18.500, Hydraulik, Intarder, Navi
MAN TGX 18.500, Hydraulik, Intarder, Navi
2018, 145 800 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
64 400 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.500, Hydraulik, Intarder, Navi, 2018
Камион влекач Volvo FH500, Kipphydraulik, ACC
Volvo FH500, Kipphydraulik, ACC
2019, 2 500 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
80 800 EUR
Камион влекач Volvo FH500, Kipphydraulik, ACC, 2019
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
2018, 220 840 km, 4x2, 2-оски
Австрија, Peuerbach
58 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+, 2018
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
2018, 201 290 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
58 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+, 2018
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
2018, 209 783 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
58 900 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+, 2018
Камион влекач Volvo FH 500 XXL, VEB+, Vollspoiler, Xenon
Volvo FH 500 XXL, VEB+, Vollspoiler, Xenon
2017, 168 500 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
56 850 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XXL, VEB+, Vollspoiler, Xenon, 2017
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, ACC, EURO6
Volvo FH 500, XL Kabine, ACC, EURO6
2019, 2 374 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
76 990 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL Kabine, ACC, EURO6, 2019
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+
2019, 120 360 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
68 000 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, Euro 6, 2 Tanks, VEB+, 2019
Камион влекач Volvo FH 500 XL, VEB+, 2 Tanks, Euro 6, Standklima
Volvo FH 500 XL, VEB+, 2 Tanks, Euro 6, Standklima
2016, 482 100 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Peuerbach
35 850 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 XL, VEB+, 2 Tanks, Euro 6, Standklima, 2016
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500, XL-Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+
2019, 142 989 km, Дизел
Австрија, Peuerbach
67 500 EUR
Камион влекач Volvo FH 500, XL-Kabine, EURO6, 2 Tanks, VEB+, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.