Камиони влекачи VOLVO


976
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 49 1/49   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 6
36 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
594 007 km
4x2
500 hp

Онлајн: 4ден

Volvo Trucks France

7 V

Франција, Volvo Truck Center Atlantique - Nantes, Saint-herblain

Идентификација UTS126693

Volvo FH 540 10X4 TREKKER BAKWAGEN COMBI + FASSI F 215  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2019
700 km
540 hp

Онлајн: 11час 30мин

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH 420 6X4 + 2 AXEL TIPPER TRAILER  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
226 957 km
6x4
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 11час 31мин

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH 420 6X4 + 2 AXEL TIPPER TRAILER  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
234 566 km
6x4
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 11час 33мин

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH 540 8X4 + PALFINGER PK 60002 C/kran/grua/kraa  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
623 256 km
8x4
540 hp

Онлајн: 11час 36мин

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH16 700 10X4 HEAVY DUTY TRACTOR  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2010
256 254 km
700 hp
Бруто тежина: 47 000 kg

Онлајн: 11час 41мин

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH 540 8X2 TREKKER BAKWAGEN COMBI + FASSI F 1650  - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2019
100 km
540 hp
Бруто тежина: 37 000 kg

Онлајн: 11час 43мин

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH 540 Globetrotter XL/ Edition/ Vollausstattung  - камион влекач
 16
25 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
917 357 km
4x2
540 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 32мин

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 7-114

Volvo FH 500 Globe Xl hydr+compressor+2000 - камион влекач
 13
15 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
958 886 km
4x2
500 hp
Корисна носивост: 11 576 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 17час 18мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003221

Volvo FH 460 4x2 Globetrotter Euro 6 - Speciaal Interieur - Dubbele tanks - Kastenwand 9/2020APK - камион влекач
 20
28 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
657 000 km
4x2
469 hp

Онлајн: 1ден

V.O.F. GEMA TRADING

Холандија, Dinteloord

Идентификација T354

Volvo FH13.500 Globetrotter - 6x2 - камион влекач
 20
39 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
435 000 km
6x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 18112004

Volvo FH12.440 Manual-Globetrotter - камион влекач
 18
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
1 055 405 km
4x2
441 hp
Корисна носивост: 12 068 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација BTRR25

Volvo FH460 6x2/2 pusher - камион влекач
 17
36 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
592 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 1ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 10083-195

Volvo FH 460 4X2 Unfall XL VEB+ Euro 5 - камион влекач
 20
11 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
826 500 km
4x2
460 hp

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119887

Volvo FH 420 ADR 6X2 EURO 6 - камион влекач
 9
22 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
1 026 000 km
6x2
428 hp
Корисна носивост: 18 171 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 20154

Volvo FH 500 GLOBETROTTER - камион влекач
 9
17 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
797 000 km
4x2
500 hp
Корисна носивост: 11 254 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 20120

Volvo FH 400 / Globe XL / FULL AIR NL TRUCK - камион влекач
 13
9 299 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
888 324 km
400 hp

Онлајн: 1ден

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација BTPD38

Volvo FH 500 globe xl - камион влекач
 13
52 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
377 258 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 11 694 kg
Бруто тежина: 20 100 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 271201

Volvo FH 500 Globetrotter, Euro 6, GERMAN TRUCK, Intarder - камион влекач
 12
42 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
368 815 km
4x2
500 hp
Корисна носивост: 11 214 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2651

Volvo FH13.460 Globetrotter - камион влекач
 15
48 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
214 098 km
6x2
460 hp

Онлајн: 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 19122205

Volvo FH16 660 Globetrotter, Euro 4, 170 tons, Intarder - камион влекач
 12
23 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
400 328 km
8x4
660 hp
Корисна носивост: 23 325 kg
Бруто тежина: 36 325 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2544

1 2 3 49   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.