Камиони влекачи VOLVO


   Страница 1 од 47 1/47   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FM 370 - камион влекач
 12
23 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
388 806 km
4x2
378 hp
Корисна носивост: 12 089 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 6час 47мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274434

Volvo FH 13.480 - камион влекач
 16
12 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
869 992 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 18 538 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 6час 47мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274430

Volvo FH 500 EEV Standard  - камион влекач
 14
17 989 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
819 000 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 22мин

Primatruck s.r.o.

9

Чешка република, Třebestovice

Volvo FH 500 EEV Standard  - камион влекач
 14
17 989 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
755 000 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 22мин

Primatruck s.r.o.

9

Чешка република, Třebestovice

Volvo FH 500 EEV Standard  - камион влекач
 14
18 489 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
689 000 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 22мин

Primatruck s.r.o.

9

Чешка република, Třebestovice

VOLVO FH12 380 - камион влекач
 8
2 671 EUR

Камион влекач

1996

Онлајн: 13час 16мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Straduny

Volvo FH 12 380 - камион влекач
 17
4 990 EUR
Нето цена

Камион влекач

1997
670 639 km
4x2
380 hp

Онлајн: 20час 8мин

M.V.INTERTRADE

Холандија, 5405 BB Uden

Идентификација 41

Volvo F12 400 FULL SPRING SUSPENSION - камион влекач
 20
8 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1991
359 984 km
4x2

Онлајн: 20час 9мин

M.V.INTERTRADE

Холандија, 5405 BB Uden

Идентификација 36

Volvo NH 12 - 380, Torpedo - Hauber - Nose - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2001
1 400 000 km
4x2
380 hp

Онлајн: 23час 16мин

Truckcenter Apeldoorn

Холандија, Apeldoorn

Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 6
37 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
489 955 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Nord-picardie - Somain, Somain

Идентификација EE-336-DB

Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 6
30 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
453 506 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Nord-picardie - Saint-omer, Arques

Идентификација DQ-425-RY

Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 6
37 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
418 423 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Nord-picardie - Somain, Somain

Идентификација DY-165-XT

Volvo FH13 460 RHD, 6x2, EURO 5, Airco - камион влекач
 6
11 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
10 km
6x2
460 hp

Онлајн: 1ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 577583

Volvo FH13 460 RHD, 6x2, EURO 5, Airco - камион влекач
 6
11 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 102 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 1ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 592697

Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool - камион влекач
 15
24 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
664 916 km
4x2
470 hp
Корисна носивост: 11 009 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Used Truck Center B.V.

11 R V

Холандија, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam

Идентификација 87-BFB-1

Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool - камион влекач
 14
23 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
689 926 km
4x2
470 hp
Корисна носивост: 12 411 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 1ден

Used Truck Center B.V.

11 R V

Холандија, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam

Идентификација 40-BFD-8

Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 6
44 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
462 039 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Nord-picardie - Somain, Somain

Идентификација EL-708-TL

Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 4
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
669 671 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Bretagne - Rennes, Cesson Sevigne

Идентификација DV-059-TR

Volvo FH13 4x2 - камион влекач
 6
31 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
476 532 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Nord-picardie - Somain, Somain

Идентификација DR-652-KE

Volvo FH13 4x2 (bicarburation Gaz - Euro 5) - камион влекач
 6
38 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
388 834 km
4x2
460 hp

Онлајн: 1ден

Volvo Trucks France

8 V

Франција, Volvo Truck Center Nord-picardie - Somain, Somain

Идентификација DZ-276-RM

1 2 3 47   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.