Камиони влекачи SINOTRUK


Сортирај според:
Резултати по страница:
HOWO 375 - камион влекач
 5
13 474 EUR

Камион влекач

2017
12 070 km
Бруто тежина: 17 917 kg

Онлајн: 20ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2020111203

HOWO 420 - камион влекач
 3
11 368 EUR

Камион влекач

2017
4 184 km
Бруто тежина: 17 917 kg

Онлајн: 20ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2020111202

SINOTRUK HOWO Tractor truck - камион влекач
 20
9 179 EUR

Камион влекач

2018
21 000 km
6x4
371 hp
Бруто тежина: 8 900 kg

Онлајн: 23ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

SINOTRUK Howo Truck - камион влекач
 17
9 263 EUR

Камион влекач

2018
6x4
371 hp
Бруто тежина: 8 800 kg

Онлајн: 23ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

SINOTRUK Howo 371 tractor unit - камион влекач
 12
10 358 EUR

Камион влекач

Ново
2019
6x4
371 hp
Бруто тежина: 8 900 kg

Онлајн: 23ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

SINOTRUK Sinotruck Truck - камион влекач
 8
10 105 EUR

Камион влекач

2019
6x4
375 hp
Бруто тежина: 8 800 kg

Онлајн: 23ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

SINOTRUK Sinotruk Truck - камион влекач
 9
10 105 EUR

Камион влекач

2020
6x4
375 hp
Бруто тежина: 8 900 kg

Онлајн: 23ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

SINOTRUK howo tractors - камион влекач
 10
11 863 EUR

Камион влекач

2019
6x4
375 hp
Бруто тежина: 8 900 kg

Онлајн: 1мес 5ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

HOWO 375 - камион влекач
 5
13 558 EUR

Камион влекач

2017
10 461 km
Бруто тежина: 30 844 kg

Онлајн: 1мес 6ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WZ-20201027-1

HOWO 375 - камион влекач
 5
13 505 EUR

Камион влекач

2017
12 070 km
Бруто тежина: 29 484 kg

Онлајн: 1мес 11ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2020102201

HOWO 375 - камион влекач
 5
13 658 EUR

Камион влекач

2017
10 461 km
Бруто тежина: 30 844 kg

Онлајн: 1мес 12ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-2020102107

HOWO 420 - камион влекач
 5
11 920 EUR

Камион влекач

2017
10 461 km
Бруто тежина: 17 917 kg

Онлајн: 1мес 14ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-2020101907

HOWO 375 - камион влекач
 5
16 000 EUR

Камион влекач

2017
11 265 km
Бруто тежина: 35 380 kg

Онлајн: 1мес 17ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-2020101606

HOWO 420 - камион влекач
 6
12 342 EUR

Камион влекач

2017
10 461 km
Бруто тежина: 29 484 kg

Онлајн: 1мес 20ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-2020101205

SINOTRUK Sinotruk Truck - камион влекач
 17
9 078 EUR

Камион влекач

2018
6x4
380 hp
Бруто тежина: 8 800 kg

Онлајн: 2мес 3ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

SINOTRUK HOWO TRUCK - камион влекач
 16
9 114 EUR

Камион влекач

2018
375 hp

Онлајн: 2мес 23ден

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Кина, 1007#,Fortune Plaza,Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province, China

HOWO 420 - камион влекач
 4
13 316 EUR

Камион влекач

2020
420 hp
Корисна носивост: 17 917 kg
Бруто тежина: 17 917 kg

Онлајн: 5мес 18ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-L20200617010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.