Камиони влекачи


10 357
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 518 1/518   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FH13 4x2 - камион влекач
28 500 EUR
Нето цена
Scania R620 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
24 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 111 453 km
6x4
620 hp
Корисна носивост: 20 800 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 9мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2450

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 011 888 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2304

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 060 511 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2286

Scania R420 CR19, Euro 4, MANUAL GEARBOX - камион влекач
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
1 130 638 km
6x2
420 hp
Корисна носивост: 18 000 kg
Бруто тежина: 26 100 kg

Онлајн: 11мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2534

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
945 218 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 11мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2307

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 039 654 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 11мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2305

DAF CF 85.460 (MANUAL GEARBOX - EURO 5 EEV) - камион влекач
13 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
580 549 km
4x2
460 hp

Онлајн: 11мин

DK Trucks

6

Холандија, Nijmegen

Идентификација 09

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 112 524 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 11мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2303

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
 11
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
994 678 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 504 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 13мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2299

Scania R490 Topline, Euro 6, - NL Truck - - камион влекач
 12
28 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
649 626 km
6x2
490 hp
Корисна носивост: 17 021 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 13мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 1922

DAF XF 510 (RETARDER - AUTOMATIC GEARBOX - 2 BEDS) - камион влекач
 10
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
631 021 km
4x2
510 hp

Онлајн: 13мин

DK Trucks

6

Холандија, Nijmegen

Идентификација 22

Scania R440 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
 12
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 008 700 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 15мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2306

Scania R440 Topline, Euro 5 - камион влекач
 11
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 000 000 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 15мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2324

DAF XF 105.410 + Euro 5 - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
1 280 449 km
4x2
410 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 17мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 800828

Renault Trucks T - камион влекач
 7
25 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
466 525 km
4x2
460 hp

Онлајн: 17мин

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Белгија, Olen

Идентификација 31361

Scania R 450 2 UNITS, EURO 6, Retarder, Airco - камион влекач
 7
33 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
526 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 31мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 206104

MERCEDES BENZ New Actros 1845 EURO 6 | NEU - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

Ново
2020

Онлајн: 38мин

WALTER LEASING GmbH

7

Австрија, Industriezentrum NOE-Sued, Strasse 14, AT-2355 Wiener Neudorf

Scania P 450 EURO 6, Manual, Retarder, Airco, Hydraulic - камион влекач
 7
19 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
847 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 1час 7мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 186602

DAF 85 CF 360 SSC, EURO 5, Airco, Hydraulic, Compressor, ADR - камион влекач
 7
11 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
1 151 000 km
4x2
360 hp

Онлајн: 1час 9мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 848054

Volvo FH 500 4X2 XL Full Safety Options I-ParkCool VEB+ Euro 6 - камион влекач
 18
43 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
331 772 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1час 37мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70121809

1 2 3 518   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.