Камиони влекачи SCANIA P


55
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania P380 6x2/4 euro 5 - камион влекач
 12
12 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
848 980 km
6x2
379 hp
Корисна носивост: 17 625 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 270214

Scania P400 4x2 Euro 5 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2011
710 000 km
Корисна носивост: 11 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Euro Nor A/S

10

Данска, Padborg, Denmark

Scania P400 EEV fur Eurolohr  - камион влекач
 10
11 989 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
784 315 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Primatruck s.r.o.

8

Чешка република, Třebestovice

Scania P114 380 Topline, Euro 3 - камион влекач
 12
6 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
1 090 462 km
6x2
380 hp
Корисна носивост: 18 100 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2535

SCANIA P450 - камион влекач
 15
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
358 600 km
6x2
450 hp

Онлајн: 4ден

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 5412409

Scania P320 4x2 3700mm - камион влекач
 17
40 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
101 000 km
4x2
320 hp

Онлајн: 4ден

Poulsen Biler Aps

13

Данска, Padborg

Идентификација 9988-96

Scania P 320 HOLLAND TRUCK EURO5 4X2 TOPCONDITION LOW KM - камион влекач
 13
12 499 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
511 393 km
4x2
320 hp
Корисна носивост: 11 980 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 7ден

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација BZLG46

SCANIA P114. 340, Steel/ Air, Manual - камион влекач
 16
3 900 EUR

Камион влекач

2000
410 786 km
4x2
340 hp

Онлајн: 8ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

Scania P360 4X2 EURO5 RETARDER HOLLAND TRUCK TOP CONDITION!!!!!!!! - камион влекач
 13
11 499 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
753 338 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 11 860 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 11ден

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација BXRP65

Scania P450 - камион влекач
 12
42 750 EUR

Камион влекач

2016
520 126 km
4x2

Онлајн: 15ден

TRUCKSUR

10

Шпанија, Sevilla

Scania P450  - камион влекач
 15
18 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
978 221 km
4x2
450 hp
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 17ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Scania P114.340 cp19 manual nl-truck - камион влекач
 8
5 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
778 803 km
4x2
340 hp
Корисна носивост: 11 860 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 18ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 270047

Scania P380 6x2/4 lowliner 605 t - камион влекач
 7
9 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
600 312 km
6x2
379 hp
Корисна носивост: 17 850 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269958

SCANIA P450 - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
847 000 km
6x2
450 hp

Онлајн: 18ден

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 5349082

SCANIA P360 - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
288 000 km
4x2
359 hp

Онлајн: 18ден

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 2102120

SCANIA P360 - камион влекач
 16
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
297 000 km
4x2
359 hp

Онлајн: 18ден

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 2102094

SCANIA P370 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
6x2
370 hp

Онлајн: 18ден

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 5354138

SCANIA P440 - камион влекач
 7
70 000 EUR

Камион влекач

2013
756 800 km
4x2
439 hp

Онлајн: 21ден

SCANIA FRANCE - USED CORNER CAEN

S

Франција, Cagny

Идентификација 9176843

SCANIA P450 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
492 000 km
6x2
450 hp

Онлајн: 21ден

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 2107003

Scania P114 Pesci 15tm Crane LA 6X2/4 NA 380 - камион влекач
 20
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2004
444 783 km
381 hp
Корисна носивост: 15 740 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 24ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација BPFH18

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.