Камиони влекачи SCANIA од Полска


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
SCANIA 124L 360 1997 - камион влекач
 13
4 900 EUR

Камион влекач

1997
4x2
360 hp

Онлајн: 1ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 470 2003 AC / RET - камион влекач
 13
4 500 EUR

Камион влекач

2003
4x2
470 hp

Онлајн: 1ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 420 2001 AC / RET - камион влекач
 10
4 900 EUR

Камион влекач

2001
4x2
420 hp

Онлајн: 2ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 114L 380 2002 AC / RET / Hydraulic - камион влекач
 11
5 250 EUR

Камион влекач

2002
4x2
380 hp

Онлајн: 2ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 360 1998 - камион влекач
 14
4 900 EUR

Камион влекач

1998
4x2
355 hp

Онлајн: 4ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 400 1999 - камион влекач
 12
4 900 EUR

Камион влекач

1999
4x2
400 hp

Онлајн: 7ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 420 2000 RET - камион влекач
 14
4 900 EUR

Камион влекач

2000
4x2
420 hp

Онлајн: 7ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 114L 340 1999 - камион влекач
 13
4 900 EUR

Камион влекач

1999
4x2
340 hp

Онлајн: 8ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA L124.420, Steel /Air, Manual, RETARDER - камион влекач
 18
4 600 EUR

Камион влекач

2002
761 948 km
4x2
420 hp
Корисна носивост: 9 860 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

Scania R450 Euro6 Retarder Standclima - камион влекач
 6
29 500 EUR

Камион влекач

2015
482 024 km
450 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 15ден

HT Trucks&Parts Poland

Полска, Częstochowa

SCANIA T142. 450, Full Blat, Manual , V8 - камион влекач
 17
7 000 EUR

Камион влекач

1986
272 854 km
4x2
450 hp

Онлајн: 18ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

Scania R580 EURO 6 6x4 do drewna dłużycy lasu Epsilon Loglift Doll Huttner - камион влекач
 12
3 376.56 EUR

Камион влекач

2015
408 000 km

Онлајн: 19ден

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

Полска, Lubomierz

SCANIA 124G - камион влекач
 11
83 920 EUR

Камион влекач

1998

Онлајн: 28ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Puck

SCANIA 114L 380 2001 - камион влекач
 16
4 500 EUR

Камион влекач

2001
4x2
373 hp

Онлајн: 1мес

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 420 - камион влекач
 14
4 250 EUR

Камион влекач

2001
4x2
420 hp

Онлајн: 1мес 8ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA R400 2009 - камион влекач
 13
6 250 EUR

Камион влекач

2009
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 8ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 400 - камион влекач
 13
4 900 EUR

Камион влекач

1997
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 8ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA R420, Steel/Air ,Manual, Retarder!! - камион влекач
 16
6 500 EUR

Камион влекач

2005
1 036 627 km
4x2
420 hp

Онлајн: 1мес 20ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

SCANIA R420 - камион влекач
 9
15 220 EUR

Камион влекач

2007

Онлајн: 2мес 5ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Maków

SCANIA R 410 - камион влекач
 4
39 810 EUR

Камион влекач

2016

Онлајн: 2мес 11ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Halinów

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.