Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP! од Германија, 69900 EUR за продажба - ID: 7669332
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

69 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 4 294 257 MKD
  • ≈ 75 544 USD

Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!

Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!

Објавено: 2мес 29ден

Додај во омилени
PDF
share
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 1
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 2
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 3
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 4
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 5
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 6
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 7
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 8
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 9
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 10
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 11
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 12
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 13
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 14
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 15
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 16
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 17
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 18
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 19
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 20
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 21
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 22
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 23
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 24
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 25
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 26
Камион влекач Scania S500 4x2 EURO6 SZM TOP!: слика 27
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 29ден

Додај во омилени
PDF
share

69 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 4 294 257 MKD
  • ≈ 75 544 USD

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Бренд

Модел

Број на оглас

G190032
Година на производство

2019
Километража

531770 km
Бруто тежина

18000 kg
Боја

бела
Локација

Германија, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Мотор/погонска група
емисиона класа

гориво

дизел
поместување

12742 cc
излезна моќност

500 hp
менувач

успорувач/олеснувач

Шасија/суспензија
конфигурација на оска

број на оски

2-оски
ABS - антиблокирачки систем за сопирање

Кабина/внатрешност
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
Повеќе информации

Interne Fahrzeugnr.: G190032

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Espanol, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

69 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 4 294 257 MKD
  • ≈ 75 544 USD

Лизинг

Германија, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
watch_later
Локално време на дилерот:
05:46
4.4
Осврти: 17
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Лица за контакт
person
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
person
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
person
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge