Слични понуди

Камион влекач Scania Scania R 480
Scania Scania R 480
2008, 8 226 679 km
Франција, SECLIN CEDEX
Камион влекач Scania Scania R 480, 2008
Камион влекач Scania Scania R 480
Scania Scania R 480
2008, 1 200 000 km, 4x2
Франција, Parcay-Meslay
Камион влекач Scania Scania R 480, 2008
Камион влекач SCANIA R480
SCANIA R480
2008, 829 523 km, 6x2, 3-оски
Шведска, Trelleborg
12 308 EUR
Камион влекач SCANIA R480, 2008
Камион влекач Scania R480
Scania R480
2008, 110 000 km
Естонија, Rapla vald
10 000 EUR
Камион влекач Scania R480, 2008
Камион влекач Scania R480
Scania R480
2008, 1 113 811 km, 6x2
Данска, Hedensted
12 000 EUR
Камион влекач Scania R480, 2008
Камион влекач Scania R 480
Scania R 480
2008, 1 182 648 km, 4x2, Дизел
Франција, ABLIS
6 900 EUR
Камион влекач Scania R 480, 2008
Камион влекач Scania R 480
Scania R 480
2008, 787 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania R 480, 2008
Камион влекач SCANIA R480 Mega
SCANIA R480 Mega
2008, 1 100 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilnius
6 400 EUR
Камион влекач SCANIA R480 Mega, 2008
Камион влекач Scania R480 retarder
Scania R480 retarder
2008, 1 492 938 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
8 900 EUR
Камион влекач Scania R480 retarder, 2008
Камион влекач Scania R480 topline
Scania R480 topline
2008, Дизел, 2-оски
Холандија, Amsterdam
1 000 EUR
Камион влекач Scania R480 topline, 2008
Камион влекач SCANIA R 480 4X2
SCANIA R 480 4X2
2008, 926 946 km, 4x2, 2-оски
Шведска, Trelleborg
6 584 EUR
Камион влекач SCANIA R 480 4X2, 2008
Камион влекач Scania R R 480
Scania R R 480
2011, 638 000 km, 6x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania R R 480, 2011

Камион влекач Scania R480

Бренд SCANIA
Модел R480
Идентификација 2104
Година на производство 2008
Локација Ирска, Monaghan
Мотор/погонска група
 • излезна моќност: 480 hp (357 KW)
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
Кабина/внатрешност
 • управувач на десна страна
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Scania R480

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Scania R480

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.