Камион влекач Scania R480

Онлајн: 1мес 2ден

Бренд SCANIA
Модел R480
Идентификација 2104
Година на производство 2008
Локација Ирска, Monaghan
Телефон +353 47 8...
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 480 hp (357 KW)
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 4x2
Кабина/внатрешност
  • управувач на десна страна

Продавач
McElvaney Motors Ltd.
McElvaney Motors Ltd. Ирска
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
S Scania овластен дилер
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.