Камион влекач SCANIA R450

Онлајн: 1мес 12ден

Бренд SCANIA
Модел R450
Идентификација 2123974
Година на производство 2016
Километража 785 456 km
Дата на прва регистрација 01.03.2016
Локација Латвија, Riga
Телефон +371 224...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • паркинг грејач
39500 EUR
39 500
EUR
 • 2 431 604 MKD
 • 43 536 USD

Лизинг

SIA "SCANIA LATVIA"
Продавач
SIA "SCANIA LATVIA"
Латвија
Локално време на дилерот
22:29
Лица за контакт
Miks Locis
English, Latviešu, Русский
39 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.