Слични понуди

Камион влекач Scania R R 420
Scania R R 420
2006, 1 400 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania R R 420, 2006
Камион влекач Scania R R 420
Scania R R 420
2006, 785 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania R R 420, 2006
Камион влекач Scania R R 420
Scania R R 420
2005, 1 264 370 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania R R 420, 2005
Камион влекач Scania R400
Scania R400
2011, 816 794 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Scania R400, 2011
Камион влекач SCANIA R560
SCANIA R560
2013, 272 000 km, 6x4, Дизел
Данска, Kolding
77 400 EUR
Камион влекач SCANIA R560, 2013
Камион влекач SCANIA R480
SCANIA R480
2012, 424 000 km, 6x2, Дизел
Данска, Kolding
53 100 EUR
Камион влекач SCANIA R480, 2012
Камион влекач SCANIA R480
SCANIA R480
2012, 377 500 km, 6x2, Дизел
Данска, Kolding
53 200 EUR
Камион влекач SCANIA R480, 2012
Камион влекач SCANIA R480
SCANIA R480
2013, 407 128 km, 6x2, Дизел
Данска, Kolding
53 200 EUR
Камион влекач SCANIA R480, 2013
Камион влекач SCANIA R480
SCANIA R480
2013, 332 000 km, 6x2, Дизел
Данска, Kolding
55 900 EUR
Камион влекач SCANIA R480, 2013
Камион влекач SCANIA R480
SCANIA R480
2013, 357 974 km, 6x2, Дизел
Данска, Kolding
53 100 EUR
Камион влекач SCANIA R480, 2013
Камион влекач Scania R 480 HIGHLINE
Scania R 480 HIGHLINE
2007, 628 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Schiedam
20 500 EUR
Камион влекач Scania R 480 HIGHLINE, 2007
Камион влекач Scania R480 Highline
Scania R480 Highline
2007, 961 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
9 850 EUR
Камион влекач Scania R480 Highline, 2007

Камион влекач SCANIA R450

Бренд SCANIA
Модел R450
Идентификација 2123974
Година на производство 2016
Километража 785 456 km
Дата на прва регистрација 01.03.2016
Локација Латвија, Riga
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • паркинг грејач
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач SCANIA R450

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач SCANIA R450

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.