Камион влекач Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft

Онлајн: 9мес 13ден

Бренд SCANIA
Модел R 440
Идентификација G130208
Година на производство 2011
Километража 165 016 km
Бруто тежина 18 000 kg
Хидраулика
Боја бела
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
  • гориво: дизел
  • поместување: 12 740 cc
  • излезна моќност: 441 hp (328 KW)
  • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 4x2
  • број на оски: 2-оски
22900 EUR
22 900
EUR
  • 1 410 988 MKD
  • 26 490 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
01:48
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
22 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
2014, 450 413 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
32 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!, 2014
Камион влекач Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
2014, 450 413 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
32 900 EUR
Камион влекач Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!, 2014
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 212 628 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 275 606 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 245 711 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 233 332 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6
2016, 224 179 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
46 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002 G
Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002 G
2019, 280 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
239 900 EUR
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002 G, 2019
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002 G
Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002 G
2019, 280 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
239 900 EUR
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002 G, 2019
Камион влекач DAF XF.460 FT 4x2 SZM Euro6 ADR + Silo FELDBINDER 54
DAF XF.460 FT 4x2 SZM Euro6 ADR + Silo FELDBINDER 54
2015, 632 602 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
25 900 EUR
Камион влекач DAF XF.460 FT 4x2 SZM Euro6 ADR + Silo FELDBINDER 54, 2015
Камион влекач DAF XF.460 FT 4x2 SZM Euro6 ADR + Silo FELDBINDER 54
DAF XF.460 FT 4x2 SZM Euro6 ADR + Silo FELDBINDER 54
2015, 632 602 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
25 900 EUR
Камион влекач DAF XF.460 FT 4x2 SZM Euro6 ADR + Silo FELDBINDER 54, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz Arocs 1848 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
Mercedes-Benz Arocs 1848 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
2016, 428 435 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
46 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Arocs 1848 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.