Камион влекач Scania L 124L420

Онлајн: 4год 9мес

Бренд SCANIA
Модел L 124L420
Идентификација AX628YS
Година на производство 1999
Километража 1 422 128 km
Бруто тежина 19 kg
Локација Франција, LIMAY
Телефон +33 (0) 1 30...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • конфигурација на оска: 4x2

Продавач
GUAINVILLE INTERNATIONAL
GUAINVILLE INTERNATIONAL Франција
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
06:57
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.