Камион влекач SCANIA 124T 400

Онлајн: 3мес 14ден

Бренд SCANIA
Година на производство 1999
Километража 1 200 000 km
Состојба добра
Локација Латвија, Rīga
Телефон +371298...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • диференцијална брава
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: тапан
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
4300 EUR
4 300
EUR
 • 264 727 MKD
 • 5 037 USD

Нето цена

Продавач
Trans Grupa
Trans Grupa Латвија
Локално време на дилерот
07:11
4 300
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач SCANIA 124-400
SCANIA 124-400
1999, 2-оски
Шпанија, La Coruña
Камион влекач SCANIA 124-400, 1999
Камион влекач Scania 124- 400 Manual diesel pomp (Euro 2)
Scania 124- 400 Manual diesel pomp (Euro 2)
1999, 581 934 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 5405 BB Uden
5 990 EUR
Камион влекач Scania 124- 400 Manual diesel pomp (Euro 2), 1999
Камион влекач Scania 124 G 420
Scania 124 G 420
1999, 6 189 540 km
Шведска, Växjö
Камион влекач Scania 124 G 420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 766 556 km, 4x2
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 422 128 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 092 386 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania T144 530
Scania T144 530
1999, 729 000 km
Норвешка, Trondheim
150 608 EUR
Камион влекач Scania T144 530, 1999
Камион влекач Scania R124.400 cr19 manual
Scania R124.400 cr19 manual
2006, 1 198 064 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
6 950 EUR
Камион влекач Scania R124.400 cr19 manual, 2006
Камион влекач Scania 124 - 360 (POMPE MANUELLE / BOITE MANUELLE)
Scania 124 - 360 (POMPE MANUELLE / BOITE MANUELLE)
1999, 959 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Bree
5 750 EUR
Камион влекач Scania 124 - 360 (POMPE MANUELLE / BOITE MANUELLE), 1999
Камион влекач Renault Premium 400 hydraulic
Renault Premium 400 hydraulic
1999, 274 832 km, 4x2
Белгија, Peer
7 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 hydraulic, 1999
Камион влекач Scania R 124 - 420 , Spring Suspension , Retarder , Airco
Scania R 124 - 420 , Spring Suspension , Retarder , Airco
1999, 641 332 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Susteren
6 250 EUR
Камион влекач Scania R 124 - 420 , Spring Suspension , Retarder , Airco, 1999
Камион влекач Scania L360 T 124 Torpedo
Scania L360 T 124 Torpedo
1998
Холандија, Rijssen
11 500 EUR
Камион влекач Scania L360 T 124 Torpedo, 1998

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.