Слични понуди

Камион влекач Scania R 124 L 400 , PTO/ Tipper Hydraulik , Retarder
Scania R 124 L 400 , PTO/ Tipper Hydraulik , Retarder
1997, 803 218 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Susteren
6 500 EUR
Камион влекач Scania R 124 L 400 , PTO/ Tipper Hydraulik , Retarder, 1997
Камион влекач SCANIA 124-400
SCANIA 124-400
1999, 2-оски
Шпанија, La Coruña
Камион влекач SCANIA 124-400, 1999
Камион влекач Scania R 124 L 360 , Retarder, Euro 2
Scania R 124 L 360 , Retarder, Euro 2
1997, 627 142 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Susteren
6 000 EUR
Камион влекач Scania R 124 L 360 , Retarder, Euro 2, 1997
Камион влекач SCANIA 124T 400
SCANIA 124T 400
1999, 1 200 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Латвија, Rīga
4 300 EUR
Камион влекач SCANIA 124T 400, 1999
Камион влекач SCANIA 124 L
SCANIA 124 L
1996, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
5 000 EUR
Камион влекач SCANIA 124 L, 1996
Камион влекач Scania 124 360 manual pump!
Scania 124 360 manual pump!
1997, 143 854 km, 4x2
Белгија, Peer
7 700 EUR
Камион влекач Scania 124 360 manual pump!, 1997
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 766 556 km, 4x2
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 422 128 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 092 386 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
2000, 875 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 2000
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
2003, 959 000 km, 4x2, Дизел
Франција, ABLIS
6 200 EUR
Камион влекач Scania L 124L420, 2003
Камион влекач Scania R 420 TOPLINE RET STANDKLIMA 1200L
Scania R 420 TOPLINE RET STANDKLIMA 1200L
2010, 935 646 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Boppard
15 900 EUR
Камион влекач Scania R 420 TOPLINE RET STANDKLIMA 1200L, 2010

Камион влекач SCANIA 124L 400 1997 AC / RET

Бренд SCANIA
Година на производство 1997
Боја бела
Локација Полска, Wałcz
Мотор/погонска група
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: 12 gears
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • кровен спојлер
 • клима уред
 • фрижидер
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач SCANIA 124L 400 1997 AC / RET

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач SCANIA 124L 400 1997 AC / RET

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.