Камион влекач SCANIA 124L 400 1997

Онлајн: 1мес 17ден

Бренд SCANIA
Година на производство 1997
Боја бела
Локација Полска, Wałcz
Телефон +48 67 38...
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • суспензија: федер/воздух
  • конфигурација на оска: 4x2
  • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
  • кровен спојлер
  • дополнителни светла
4900 EUR
4 900
EUR
  • 301 714 MKD
  • 5 404 USD

Продавач
Truck Complex
Truck Complex Полска
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:07
Лица за контакт
Hubert
Deutsch, English, Polski, Русский
Michal
English, Polski
4 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач SCANIA 124L 400 1998 RET
SCANIA 124L 400 1998 RET
1998, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 900 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 400 1998 RET, 1998
Камион влекач SCANIA 124L 420
SCANIA 124L 420
2000, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 700 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 420, 2000
Камион влекач SCANIA 124L 420 2001
SCANIA 124L 420 2001
2001, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 900 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 420 2001, 2001
Камион влекач SCANIA 124L 420 2002 AC
SCANIA 124L 420 2002 AC
2002, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 700 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 420 2002 AC, 2002
Камион влекач SCANIA 124L 420 2004 AC / RET
SCANIA 124L 420 2004 AC / RET
2004, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 900 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 420 2004 AC / RET, 2004
Камион влекач SCANIA R400 2009
SCANIA R400 2009
2009, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
7 300 EUR
Камион влекач SCANIA R400 2009, 2009
Камион влекач SCANIA 114L 380 2004
SCANIA 114L 380 2004
2004, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 200 EUR
Камион влекач SCANIA 114L 380 2004, 2004
Камион влекач SCANIA 114L 380 2002
SCANIA 114L 380 2002
2002, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
3 900 EUR
Камион влекач SCANIA 114L 380 2002, 2002
Камион влекач SCANIA 114L 380 1999
SCANIA 114L 380 1999
1999, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
3 900 EUR
Камион влекач SCANIA 114L 380 1999, 1999
Камион влекач SCANIA 114L 380 2000
SCANIA 114L 380 2000
2000, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
3 900 EUR
Камион влекач SCANIA 114L 380 2000, 2000
Камион влекач SCANIA 114L 380 2003
SCANIA 114L 380 2003
2003, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
4 200 EUR
Камион влекач SCANIA 114L 380 2003, 2003
Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
1997, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
6 300 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840, 1997

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.