Слични понуди

Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 766 556 km, 4x2
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 422 128 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 092 386 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
2000, 875 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 2000
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
2003, 959 000 km, 4x2, Дизел
Франција, ABLIS
6 200 EUR
Камион влекач Scania L 124L420, 2003
Камион влекач SCANIA 124L 420
SCANIA 124L 420
2002, 4x2
Полска, Wałcz
5 900 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 420, 2002
Камион влекач SCANIA 124L 420
SCANIA 124L 420
2003, 4x2
Полска, Wałcz
4 900 EUR
Камион влекач SCANIA 124L 420, 2003
Камион влекач Scania 124 - 360 (BOITE MANEULLE / POMPE MANUELLE)
Scania 124 - 360 (BOITE MANEULLE / POMPE MANUELLE)
1996, 350 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Bree
5 750 EUR
Камион влекач Scania 124 - 360 (BOITE MANEULLE / POMPE MANUELLE), 1996
Камион влекач Scania 124L 420 + Manual+Retarder
Scania 124L 420 + Manual+Retarder
2003, 363 015 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
7 950 EUR
Камион влекач Scania 124L 420 + Manual+Retarder, 2003
Камион влекач Scania L360 T 124 Torpedo
Scania L360 T 124 Torpedo
1998
Холандија, Rijssen
11 500 EUR
Камион влекач Scania L360 T 124 Torpedo, 1998
Камион влекач Scania R124L 420 Topline , Airco
Scania R124L 420 Topline , Airco
2000, 710 678 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Susteren
5 000 EUR
Камион влекач Scania R124L 420 Topline , Airco, 2000
Камион влекач Scania R470 124L + Airco + Spoilers
Scania R470 124L + Airco + Spoilers
2004, 249 103 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
6 950 EUR
Камион влекач Scania R470 124L + Airco + Spoilers, 2004

Камион влекач SCANIA 124 L

Бренд SCANIA
Модел 124 L
Година на производство 1996
Локација Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: GRS900
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач SCANIA 124 L

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач SCANIA 124 L

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.