Камион влекач SCANIA 124-400

Онлајн: 4мес 26ден

Бренд SCANIA
Идентификација 18/0836-0
Година на производство 1999
Боја бела
Локација Шпанија, Uxes
Телефон +34 981 6...
Мотор/погонска група
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
  • кровен спојлер
  • штитник за сонце

Продавач
Talleres Capelán S.L.
Talleres Capelán S.L. Шпанија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:05
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач SCANIA 144 460
SCANIA 144 460
2000, 4x2, 2-оски
Шпанија, La Coruña
Камион влекач SCANIA 144 460, 2000
Камион влекач SCANIA 124T 400
SCANIA 124T 400
1999, 1 200 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Латвија, Rīga
4 300 EUR
Камион влекач SCANIA 124T 400, 1999
Камион влекач Scania 124- 400 Manual diesel pomp (Euro 2)
Scania 124- 400 Manual diesel pomp (Euro 2)
1999, 581 934 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 5405 BB Uden
5 990 EUR
Камион влекач Scania 124- 400 Manual diesel pomp (Euro 2), 1999
Камион влекач Scania 124 G 420
Scania 124 G 420
1999, 6 189 540 km
Шведска, Växjö
Камион влекач Scania 124 G 420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 766 556 km, 4x2
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 422 128 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania L 124L420
Scania L 124L420
1999, 1 092 386 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Scania L 124L420, 1999
Камион влекач Scania R124.400 cr19 manual
Scania R124.400 cr19 manual
2006, 1 198 064 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
6 950 EUR
Камион влекач Scania R124.400 cr19 manual, 2006
Камион влекач Scania 124 - 360 (POMPE MANUELLE / BOITE MANUELLE)
Scania 124 - 360 (POMPE MANUELLE / BOITE MANUELLE)
1999, 959 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Bree
5 750 EUR
Камион влекач Scania 124 - 360 (POMPE MANUELLE / BOITE MANUELLE), 1999
Камион влекач Renault Premium 400 hydraulic
Renault Premium 400 hydraulic
1999, 274 832 km, 4x2
Белгија, Peer
7 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 hydraulic, 1999
Камион влекач Scania R 124 - 420 , Spring Suspension , Retarder , Airco
Scania R 124 - 420 , Spring Suspension , Retarder , Airco
1999, 641 332 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Susteren
6 250 EUR
Камион влекач Scania R 124 - 420 , Spring Suspension , Retarder , Airco, 1999
Камион влекач Renault PREMIUM 400 MANUEL /MANUAL
Renault PREMIUM 400 MANUEL /MANUAL
1999, 900 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, GENK
7 250 EUR
Камион влекач Renault PREMIUM 400 MANUEL /MANUAL, 1999

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.