Камион влекач Scania 124 360 manual pump!

Онлајн: 11мес 10ден

Бренд SCANIA
Идентификација 30003223
Година на производство 1997
Километража 143 854 km
Дата на прва регистрација 09.09.1997
Нето тежина 6 702 kg
Бруто тежина 40 000 kg
Корисна носивост 33 298 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 2
 • поместување: 11 705 cc
 • излезна моќност: 360 hp (268 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 12-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • предни гуми: 295/80R22.5, 25%
 • задни гуми: 295/80R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
7700 EUR
7 700
EUR
 • 474 046 MKD
 • 9 020 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
06:43
7 700
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Scania 124 470 Cr 19/manual/retarder TOPshape
Scania 124 470 Cr 19/manual/retarder TOPshape
2003, 819 792 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Scania 124 470 Cr 19/manual/retarder TOPshape, 2003
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1998, 850 344 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1998
Камион влекач MAN TGA 410 E2 manual pump
MAN TGA 410 E2 manual pump
2003, 964 926 km, 4x2
Белгија, Peer
8 200 EUR
Камион влекач MAN TGA 410 E2 manual pump, 2003
Камион влекач Scania R 420 manual retarder
Scania R 420 manual retarder
2006, 835 373 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Scania R 420 manual retarder, 2006
Камион влекач Scania R 420 retarder/manual
Scania R 420 retarder/manual
2007, 938 567 km, 4x2
Белгија, Peer
7 700 EUR
Камион влекач Scania R 420 retarder/manual, 2007
Камион влекач Scania R 500 topline manual retarder
Scania R 500 topline manual retarder
2006, 1 111 891 km, 4x2
Белгија, Peer
8 600 EUR
Камион влекач Scania R 500 topline manual retarder, 2006
Камион влекач Iveco Stralis 360 AT
Iveco Stralis 360 AT
2011, 946 690 km, 4x2
Белгија, Peer
8 200 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 360 AT, 2011
Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2003, 821 445 km, 4x2
Белгија, Peer
6 800 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2003
Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2001, 1 409 134 km, 4x2
Белгија, Peer
6 750 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2001
Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder
Renault Magnum 480 manual retarder
2005, 832 145 km, 4x2
Белгија, Peer
6 700 EUR
Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder, 2005
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/
Renault Premium 450 Lander manual/
2007, 476 700 km, 4x2
Белгија, Peer
7 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/, 2007
Камион влекач Renault Lander 450 manual/hydraulic
Renault Lander 450 manual/hydraulic
2009, 888 475 km, 4x2
Белгија, Peer
9 700 EUR
Камион влекач Renault Lander 450 manual/hydraulic, 2009

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.