Хм, се чини ставка продадена

Камион влекач Renault T 13 HIGH 520 T4X2 MAXISPACE ADR WITH BLOWER

камион влекач Renault T 13 HIGH 520 T4X2 MAXISPACE ADR WITH BLOWER

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендRENAULT
МоделT 13 HIGH 520 T4X2 MAXISPACE ADR WITH BLOWER
Број на огласM0003269
Година на производство2017
Километража614952 km
Состојбадобра
Дата на прва регистрација27.03.2017
Нето тежина8033 kg
Бруто тежина8033 kg
ADR
Бојабела
Мотор/погонска група
Емисиона класаЕвро 6
Гориводизел
Поместување12777 cc
Цилиндри на моторот6
Излезна моќност530 hp
Менувачавтоматски
ПреносAutomatikgetriebe
Сила при поаѓање
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Суспензија на предната оска
Конфигурација на оска4x2
Број на оски2-оски
Оските праватAnders: 1,2
Управувачки оски
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385/65 R 22,5, 80%
Задни гуми40%
Двојни тркала
Резервоар за гориво255L
Кабина/внатрешност
Тип на кабинакабина за спиење
Модел на кабинаMAXISPACE HIGH SLEEPER
Штитник за сонце
Електрични прозори
Електрични огледала
Централна брава
Клима уред
Паркинг грејач
Контролор на брзината
Број на седишта2
Фрижидер
Доплнително
Сервисна книга
Опис

Additional options and accessories * Air horn * Air horn * Aluminium fuel tank * Central armrest * Chassisskirts * Remote central locking * Stationary air conditioning More information Bodywork: Standard tractor Model year: 2022 Cab: MAXISPACE HIGH SLEEPER, sleep Maintained according to instruction: yes APK (MOT): New APK (MOT) upon delivery Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 2 (1 hand transmitter)

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive Used Truck Center B.V.

t1 test archive Камион влекач

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.