Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5

Онлајн: 1мес 1ден

Бренд RENAULT
Модел Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5
Идентификација R009314
Година на производство 2013
Километража 837 950 km
VIN VF624JPA000009314
Дата на прва регистрација 23.12.2013
Бруто тежина 26 000 kg
Должина 6 400 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 4 000 mm
Локација Холандија, Hoogerheide
Телефон +31(0)1... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • мотор: DXI
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • пренос: 12 gears
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 3-оски
 • подигање на оска
 • висина на шасија: 1 000 mm
 • основа на тркалото: 2 650 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: Axle 1: 295/80R22.5, Axle 2: 295/80R22.5, Axle 3: 295/80R22.5
 • резервоар за гориво: 450 Liters
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: висока кабина
 • управувач на десна страна
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • број на кревети: 2
13500 EUR
13 500
EUR
 • 828 067 MKD
 • 14 866 USD

Dingemanse B.V.
Продавач
Dingemanse B.V.
Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:03
13 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5
Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5
2013, 983 700 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
13 500 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5, 2013
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV
Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV
2011, 876 800 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 000 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV, 2011
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV
Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV
2012, 1 012 000 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
13 000 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV, 2012
Камион влекач Renault Premium 460.26 dxi 6x2 RHD Euro 5
Renault Premium 460.26 dxi 6x2 RHD Euro 5
2011, 994 800 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 000 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.26 dxi 6x2 RHD Euro 5, 2011
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD
Renault Premium 460.26 6x2 RHD
2011, 637 950 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
13 500 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.26 6x2 RHD, 2011
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV
Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV
2013, 481 300 km, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
18 500 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV, 2013
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5
Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5
2011, 651 310 km, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
13 000 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5, 2011
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5
Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5
2011, 690 720 km, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
15 000 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5, 2011
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO + ADR
Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO + ADR
2013, 521 050 km, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
17 000 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO + ADR, 2013
Камион влекач D.A.F. CF 85.460 6x2 Euro 5 RHD
D.A.F. CF 85.460 6x2 Euro 5 RHD
2012, 1 183 250 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
10 500 EUR
Камион влекач D.A.F. CF 85.460 6x2 Euro 5 RHD, 2012
Камион влекач D.A.F. CF 85.460 6x2 Euro 5 RHD
D.A.F. CF 85.460 6x2 Euro 5 RHD
2012, 1 171 700 km, 6x2, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
10 500 EUR
Камион влекач D.A.F. CF 85.460 6x2 Euro 5 RHD, 2012
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 01/2020
Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 01/2020
2013, 654 000 km, 4x2, 2-оски
Холандија, Hoogerheide
17 500 EUR
Камион влекач Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 01/2020, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.