Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/

Онлајн: 2год 6мес

Бренд RENAULT
Модел Premium 450 Lander manual/
Идентификација 19859436
Година на производство 2007
Километража 476 700 km
Дата на прва регистрација 13.02.2007
Нето тежина 6 796 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 12 204 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • поместување: 10 837 cc
 • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • предни гуми: 315/80R22.5, 50%
 • задни гуми: 315/80R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • клима уред
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
7900 EUR
7 900
EUR
 • 487 003 MKD
 • 9 404 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
12:08
7 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Renault Lander 450 manual/hydraulic
Renault Lander 450 manual/hydraulic
2009, 888 475 km, 4x2
Белгија, Peer
9 700 EUR
Камион влекач Renault Lander 450 manual/hydraulic, 2009
Камион влекач Renault Lander 450 accident
Renault Lander 450 accident
2008, 4x2
Белгија, Peer
6 300 EUR
Камион влекач Renault Lander 450 accident, 2008
Камион влекач Renault Premium 450 manual/intarder/724"km
Renault Premium 450 manual/intarder/724"km
2008, 724 164 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 manual/intarder/724"km, 2008
Камион влекач Renault Premium 450 6x2
Renault Premium 450 6x2
2007, 1 476 118 km
Белгија, Peer
9 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 6x2, 2007
Камион влекач Renault Premium 450 Dxi
Renault Premium 450 Dxi
2008, 866 712 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Dxi, 2008
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
2000, 1 047 025 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 2000
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1998, 850 344 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1998
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump
Renault Premium 340 manual pump
1999, 742 302 km, 4x2
Белгија, Peer
6 800 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1999, 802 935 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual intarder
Renault Premium 410 DXI manual intarder
2008, 957 950 km, 4x2
Белгија, Peer
7 400 EUR
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual intarder, 2008
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km
Renault Premium 340 manual pump 613"km
2001, 613 946 km, 4x2
Белгија, Peer
8 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km, 2001
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual Zf intarder 3x
Renault Premium 410 DXI manual Zf intarder 3x
2008, 878 457 km, 4x2
Белгија, Peer
7 300 EUR
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual Zf intarder 3x, 2008

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.