Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder

Онлајн: 1год 1мес

Бренд RENAULT
Модел Magnum 480 manual retarder
Идентификација 30003216
Година на производство 2005
Километража 832 145 km
Дата на прва регистрација 28.01.2005
Нето тежина 7 962 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 10 038 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 3
 • поместување: 11 929 cc
 • излезна моќност: 480 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 4 000 mm
 • предни гуми: 315/70R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/70R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • клима уред
Доплнително
 • тахограф
6700 EUR
6 700
EUR
 • 413 028 MKD
 • 7 976 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
11:48
6 700
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2001, 1 409 134 km, 4x2
Белгија, Peer
6 750 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2001
Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2003, 465 205 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2003
Камион влекач Renault Magnum 440 manual mack
Renault Magnum 440 manual mack
2004, 931 214 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual mack, 2004
Камион влекач Renault Magnum 480 Full option/ Top 1a
Renault Magnum 480 Full option/ Top 1a
2011, 1 016 902 km, 4x2
Белгија, Peer
10 600 EUR
Камион влекач Renault Magnum 480 Full option/ Top 1a, 2011
Камион влекач Renault Magnum 440
Renault Magnum 440
2002, 761 748 km, 4x2
Белгија, Peer
6 750 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440, 2002
Камион влекач Renault Magnum 440
Renault Magnum 440
2004, 855 691 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440, 2004
Камион влекач Scania R 420 retarder/manual
Scania R 420 retarder/manual
2007, 938 567 km, 4x2
Белгија, Peer
7 700 EUR
Камион влекач Scania R 420 retarder/manual, 2007
Камион влекач Scania R 420 manual retarder
Scania R 420 manual retarder
2006, 835 373 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Scania R 420 manual retarder, 2006
Камион влекач Scania R 500 topline manual retarder
Scania R 500 topline manual retarder
2006, 1 111 891 km, 4x2
Белгија, Peer
8 600 EUR
Камион влекач Scania R 500 topline manual retarder, 2006
Камион влекач Scania R 480 Cr 19 + retarder
Scania R 480 Cr 19 + retarder
2007, 979 047 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Scania R 480 Cr 19 + retarder, 2007
Камион влекач Scania R 420 Cr19-manual/retarder
Scania R 420 Cr19-manual/retarder
2008, 738 329 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Scania R 420 Cr19-manual/retarder, 2008
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/
Renault Premium 450 Lander manual/
2007, 476 700 km, 4x2
Белгија, Peer
7 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.