Камион влекач Renault Magnum 440 manual

Онлајн: 3мес 20ден

Бренд RENAULT
Модел Magnum 440 manual
Идентификација 30004633
Година на производство 2001
Километража 1 409 134 km
Дата на прва регистрација 12.10.2001
Нето тежина 7 430 kg
Бруто тежина 17 990 kg
Корисна носивост 10 560 kg
Боја црвена
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 3
 • поместување: 12 000 cc
 • излезна моќност: 440 hp (328 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 4 100 mm
 • предни гуми: 315/70R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/70R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • клима уред
Доплнително
 • тахограф
6750 EUR
6 750
EUR
 • 416 110 MKD
 • 8 035 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
12:15
6 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2003, 465 205 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2003
Камион влекач Renault Magnum 440 manual mack
Renault Magnum 440 manual mack
2004, 931 214 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual mack, 2004
Камион влекач Renault Magnum 440
Renault Magnum 440
2004, 855 691 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440, 2004
Камион влекач Renault Magnum 440
Renault Magnum 440
2002, 761 748 km, 4x2
Белгија, Peer
6 750 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440, 2002
Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder
Renault Magnum 480 manual retarder
2005, 832 145 km, 4x2
Белгија, Peer
6 700 EUR
Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder, 2005
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km
Renault Premium 340 manual pump 613"km
2001, 613 946 km, 4x2
Белгија, Peer
8 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km, 2001
Камион влекач Renault Premium 440
Renault Premium 440
2006, 915 045 km, 4x2
Белгија, Peer
5 400 EUR
Камион влекач Renault Premium 440, 2006
Камион влекач Renault Premium 440
Renault Premium 440
2006, 845 628 km, 4x2
Белгија, Peer
5 300 EUR
Камион влекач Renault Premium 440, 2006
Камион влекач MAN TGX 18.440 Manual intarder
MAN TGX 18.440 Manual intarder
2009, 927 135 km, 4x2
Белгија, Peer
9 800 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 Manual intarder, 2009
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1998, 850 344 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1998
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/
Renault Premium 450 Lander manual/
2007, 476 700 km, 4x2
Белгија, Peer
7 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/, 2007
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1999, 802 935 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1999

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.