Камион влекач Renault Lander 450 manual/hydraulic

Онлајн: 3мес 23ден

Бренд RENAULT
Идентификација 30004430
Година на производство 2009
Километража 888 475 km
Дата на прва регистрација 20.08.2009
Нето тежина 7 240 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 11 760 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • поместување: 10 837 cc
 • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 080 mm
 • предни гуми: 13R22.5, 25%
 • задни гуми: 13R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • клима уред
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
9700 EUR
9 700
EUR
 • 597 966 MKD
 • 11 547 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
10:53
9 700
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/
Renault Premium 450 Lander manual/
2007, 476 700 km, 4x2
Белгија, Peer
7 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/, 2007
Камион влекач Renault Lander 450 accident
Renault Lander 450 accident
2008, 4x2
Белгија, Peer
6 300 EUR
Камион влекач Renault Lander 450 accident, 2008
Камион влекач Renault Premium 450 manual/intarder/724"km
Renault Premium 450 manual/intarder/724"km
2008, 724 164 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 manual/intarder/724"km, 2008
Камион влекач Iveco Stralis 450 As manual
Iveco Stralis 450 As manual
2010, 829 373 km, 4x2
Белгија, Peer
8 300 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 450 As manual, 2010
Камион влекач Renault Premium 450 Dxi
Renault Premium 450 Dxi
2008, 866 712 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Dxi, 2008
Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2003, 465 205 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2003
Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2001, 1 409 134 km, 4x2
Белгија, Peer
6 750 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2001
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump
Renault Premium 340 manual pump
1999, 742 302 km, 4x2
Белгија, Peer
6 800 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1998, 850 344 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1998
Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder
Renault Magnum 480 manual retarder
2005, 832 145 km, 4x2
Белгија, Peer
6 700 EUR
Камион влекач Renault Magnum 480 manual retarder, 2005
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1999, 802 935 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
2000, 1 047 025 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 2000

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.